آموزش ماساژ رفلکسولوژی پا | درمان و کاهش استرس با آموزش ماساژ کف پا

 1400/07/02
  0
 8308

آموزش ماساژ رفلکسولوژی پا

این نوع ماساژ به شکل عمیق تری انجام می شود و برای آرامش افرادی که از مشکلات و دردهای مربوط به کف پا، بدنبال کارهای روزانه و ایستادن طولانی مدت رنج می برند بسیار موثر است و  عموما از طرف کف پا به سمت ساق پا و بالای ران ادامه می یابد.

آموزش ماساژ رفلکسولوژی پا

نتایج ماساژ رفلکسولوژی پا

نتایج این ماساژ پا عبارتند از:

  1. تسکین درد زانو و تورم کف پا   
  2. کاهش درد های ناشی از انواع آرتروز  
  3. کاهش استرس، تنش و اضطراب در بدن

بعد از دریافت این ماساژ، درد و حساسیت درکف، قوزک و ساق پا تسکین خواهد یافت و ماساژی بسیار لذت بخش است که هر چقدر این ماساژ جلوتر می رود لذت بخش تر خواهد بود و متعاقب آن درد نیز کاهش می یابد.

 توصیه می شود بعد ازدریافت  این ماساژ استراحت کنید و اگر ازتکنیک این نوع ماساژ لذت می برید و احساس آرامش می کنید سعی کنید هر ماه یک بار این جلسه یک ساعته از ماساژ را تکرار کنید.

ماساژ هنر شفا بخش دوران  باستان است که  انجام آن در سلامتی بدن بسیار موثر است و یکی از اجزا حیاتی در رفلکسولوژی بدن محسوب می شود. ماساژ کف پا از تعدادی پایانه های  عصبی تشکیل شده که با اندام های مختلف بدن در ارتباط است لذا مراقبت از آن امری بسیار مهم و ضروری است اغلب اوقات پوشیدن کفش های تنگ و یا  ایستادن و راه رفتن طولانی مدت  می تواند باعث ایجاد خستگی و مشکلاتی در کمر و عضلات پا شود به همین دلیل انجام یک ماساژ خوب بسیار لذت بخش است و خستگی ستون مهره ها را  به مقدار زیادی از بین می برد.

ماساژ درمانی کف پا

ماساژ قدیمی ترین روش درمان روح و جسم است. ماساژ موجب حرکت مواد زائد تجمع شده در بدن می شود و در نتیجه این حرکت گردش خون و بهبود جریان لنفاوی می شود و علاوه بر آن اکسیژن تازه به بافت ها می رسد. خروج مواد سمی و دریافت کامل مواد غذایی از طریق سلول ها موجب شادابی و نشاط در بدن شما می شود و این نکته در پوست شما به خوبی ظاهر می شود ماساژ پا بمنظور کاهش درد، افزایش سلامت، نیل به آرامش در جهان برای افراد انجام می شود. خاطره خوش ماساژدر کلینیک زیبایی تالگو برای هر فرد موجب می شود تا هر بار بعد از کار و خستگی های روزمره به دنبال فرصتی جدید برای ماساژ باشد ماساژ کف پا توسط ماساژورهای تالگو ( آموزش دیده توسط پزشکان تالگو فرانسه) انجام می شود و این ماساژ بهترین راه برای فرار از تنش و استرس های روزمره است. با مطالعه این مقاله به فواید و مزایای ماساژ کف پا تالگو و اهمیت آن آشنا می شوید و قطعا این نوع ماساژ را به یکی از عادت های لذت بخش زندگی خود تبدیل می کنید.

جهت شرکت در دوره های آموزش ماساژ در تالگو نور کلیک کنید.

آموزش ماساژ کف پا

فوائد ماساژ کف پا

  1.  کاهش استرس و اضطراب  و کسب آرامش در بدن
  2.  تسکین درد های عصبی ، گرفتگی عضلات و کمردرد
  3.  افزایش جریان خون و کم شدن  فشار برروی سیاهرگها و سرخرگها و پیشگیری از بروز  بیماریهای  قلبی، کلیوی، فشار خون بالا و واریس
  4.  افزایش کیفیت زندگی و سلامت جسم و روان    
  5. بهبود کیفیت خواب بخصوص در بیماران مبتلا  به بیماریهای حاد قلبی
  6.  کاهش فشار خون سیستولیک و دیاستولیک

فواید بی شمار ماساژ کف پا | ماساژ کف پا

رفع استرس با ماساژ روزانه پاها

توصیه می شود برای مقابله با استرس و اضطراب هر روز  به مدت ۲۰ - ۱۰ دقیقه پای خود را را در آب گرم قرار داده و با یک حوله  نرم خشک کنید سپس روی یک صندلی راحت بنشینید و پای راست خود را روی زانوی چپ  قرا دهید و با روغن گرم (زیتون ،نارگیل ) کف پای خود را ماساژ دهید در هنگام ماساژ روغن را به سایر قسمت های دیگر پا پخش کنید و روی انگشت پاها  تمرکز و به آنها فشار وارد کنید و برای انعطاف پذیری بیشتر پاهای خود را خم و راست کنید و این کار را بر روی پای چپ خود نیز تکرار کنید.‌

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماساژ تخصصی کف پا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

تماس