هورمون رسانی - ضدپیری - اکسپشنال

 0
 2500

کیت 6 جلسه ای اکسپشنال سرشار از هورمون طبیعی جلبک های دریایی برای هورمون رسانی ، جوانسازی رفع چین و چروک و لطافت و روشن شدن پوست صورت، مناسب برای خانم های بالای 45 سال

درمان نهایی ضد پیری سرشارازهورمون های طبیعی جلبک دریایی و اسید هیالورونیک دریایی است  و مناسب خانم های بالای ۴۵ سال است.بعدازاین درمان پوست صورت به وضوح بازسازی و جوان ،روشن و شفاف میشود و چروک های عمیق بطورواضح کاهش می یابد ، پوست مجدد حجم می گیرد و از درون بازسازی می شود و صورت روشن تر می شود. درمان حرفه ای ضد پیری و جوانسازی غنی شده با مواد اولیه ضد پیری است که همراه با ماساژ های مخصوص صورت و گردن انجام می شود . این درمان ۶ جلسه ای حاوی ۶ عدد نوار بیوسلولز ی است که مواد فعال ضد پیری را وارد پوست میکند و باعث آرامش آن می شود و پوست را به شدت مرطوب و چروکها را پر می کند.مکانیسم  اثر در  درمان اکسپشنال بر روی  انقباضات فیبرو بلاست ها است که  باعث جوان سازی پوست می شود و به صورت  بسته بندی شده در ظروف استریل تک نفره برای ۶ درمان موجود است  و فاقد هر گونه رنگ و بو است.

نتایج درمان 

در اولین جلسه اثرات درمانی بسیار محسوس و قابل رویت می باشد و  حجم صورت به حالت اولیه برگشته ، صورت و ناحیه دکلته صاف و سفت تر شده و پوست درخشان تر و روشن تر می شود.

درمان های ویژه

کلیه درمان های ضد چروک و جوانسازی تالگو 6 جلسه ای است و در بسته بندی با دوزهای تکی و استریل ویک بار مصرف می باشد و کاملا ارگانیک و فاقد مواد شیمیایی مضر برای پوست ، و غیر تهاجمی با اثرات بسیار چشمگیر می باشد فقط کافی است که یک بار امتحان کنید . با ما در مرکز زیبایی تالگو نور همراه شوید و از فضای دلنشین ، و سرشار از آرامش ، همراه با پرسنل مجرب در زمینه تخصص های زیبایی با متد و روش تالگو فرانسه و از ریلکس شدن کامل در حین خدماتمان بهرمند شوید. رمز موفقیت ما در این مرکز علاوه بر به روز بودن اطلاعات و تخصصمان صداقت درکار و عمل به گفتار است . خدمات ارائه شده در مرکز تالگو نور شامل:

اکسپشنال

حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم وهیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم. معمولا دو نوع چروک قابل تشخیص در پوست وجود دارد.

چروکهای دائمی

این چروکها مربوط به صورت وحالتهای آن است که تحت تاثیر نیروی جاذبه و انقباضات مکرر عضلات صورت ایجاد می شود، پوست بتدیج کشش طبیعی خود را از دست داده و شل می شودکه با بالا رفتن سن شکل می گیرد ومخازن سلو لهای چربی زیر پوستی کاهش می یابند وتحت تاثیر نیروی جاذبه، افتادگی پوست در نواحی دور چشم ، بین دهان و بخصوص در نواحی گونه ها وگردن اتفاق می افتد که به راحتی قابل تشخیص است.

چروک های موقت

خفیف وکم عمق هستند وبا کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند.

عوامل موثر در ایجاد چروک وپیری پوست

اشعه خورشید

دشمن اصلی پوست می باشد وباعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف وخشکی پوست می شود. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند. کمبود خواب : پوست صورت بخصوص در نواحی زیر چشم تیره وپف آلود می شود وبزودی منجر به از دست دادن شفافیت پوست و ظهورخطوط وچروک های اولیه می شود استرس : احساسات می تواند تاثیر جدی روی حالت پوست بگذارد.

الکل

الکل زیاد آب بدن را مختل می کند و باعث از بین رفتن‌رطوبت ضروری پوست می شود وبدن را از مواد مغذی حیاتی بخصوص ویتامین های A,B,C منیزیوم وزینگ محروم می کند.

دخانیات

سیگار کشیدن جریان خون به سطح پوست را کاهش می دهد لذا با محدود شدن جریان خون و مواد مغذی به پوست ، چهره رنگ پریده ، پیر وشکسته به نظر میرسد. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد در این سنین، تولید چربی زیر پوست وعملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش می یابد لذا این سلولها دیگر جوان وفعال نیستند وبه همین دلیل کیفیت ومقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری ، از بین رفتن قوام پوست وبروز چین وچروک، شلی وافتادگی در پوست میشود تاثیر محصولات هورمون رسانی (ضد پیری)تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است .این کمپلکس ضد پیری، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی ، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین ، ویتامین c , عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود ونیروی انقباضی فیبروبلاست ها و خاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر وسفت تر با ظاهری جوانتر رابه پوست هدیه می کند همچنین حجم چروکها را کم می کندو لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

تماس