بهترین ماساژ لاغری شکم و عوارض ماساژ لاغری شکم و پهلو

 0
 5496

آیا ماساژ شکم باعث لاغری شکم می شود؟

نرم شدن چربی ها با استفاده از رژیم های لاغری به تنهایی سبب شل شدن بدن افراد می شود این بخش در واقع اتفاقی است که در تمامی رژیم های لاغری بدون هر گونه ورزشی اتفاق می افتد و تنها رژیم و کاهش وزن باعث لاغری، افتادگی عضلات و شل شدگی پوست می شود در صورتی که استفاده از ماساژ بهترین نمونه برای از بین بردن این معضل می باشد. استفاده از ماساژ درمانی برای لاغری کل بدن بسیار مفید است و یک مکمل خوب همراه رژیم لاغری می تواند منظور شود.

هم چنین لاغری موضعی با استفاده از ماساژ لاغری امکان پذیر است و می توان هریک از بخش های بدن را که دارای چربی انباشته دارد با استفاده از ماساژ لاغری کوچک و خوش فرم نمود. مهم ترین نیاز برای جوابدهی خوب با کمک ماساژ لاغری استفاده از افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه است البته همراهی فرد و برقراری رژیم های مناسب غذایی و تحرک جز بخش های مهم و پیش نیاز ماساژ درمانی می باشد.

ماساژ مناسب برای لاغری سبب حرکت بافت های چربی شده و افزایش متابولیسم بدن و گردش خون می گردد و اکسیژن رسانی به اعضای بدن را بهبود می بخشد. با استفاده از ماساژهای لاغری تبدیل انرژی از بافت های چربی صورت می گیرد و همین قضیه سبب می شود تا چربی انباشته بر روی عضلات باقی نماند و بافت بدن را سفت و مستحکم نماید. این روش یک روش غیر تهاجمی و بسیار مفید بوده و امروزه افراد زیادی از این روش جهت لاغری و تناسب اندام استفاده می کنند. تعداد جلسات ماساژ جهت لاغری برای هریک از افراد می تواند تفاوت پیدا کند. مقدار چربی، میزان هورمون، بیماری های زمینه ای و ... می تواند در تعداد جلسات ماساژ تاثیر بگذارد.

ماساژ لاغری شکم | ماساژ لاغری شکم و پهلو

ماساژ لاغری

حداقل هفته ای ۳ جلسه  به مدت  ۶ -۴ هفته  لازم است تا  بتدریج تغییرات در بدن ایجاد شود .  نکته قابل توجه در ماساژ لاغری این است که معجزه اتفاق نمی افتد بلکه کاتالیزوری است که در کنار رعایت برنامه غذایی صحیح و فعالیت های ورزشی ، زمان رسیدن به لاغر شدن کاهش می یابد یعنی مجموعه ای از عوامل مختلف کمک می کند  تا فرد بتواند به اندام ایده آل خود برسد  با توجه به اینکه بعضی از افراد دچار بیماریهای جسمی هستند و نمی توانند از  فعالیتهای ورزشی جهت کاهش وزن خود بهره ببرند این روش می تواند  یک  مکمل  خوبی برای برطرف شدن  چاقی آنها باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که عموما افراد چاق کمتر آب می نوشند و همین امر باعث می شود تا بافت چربی بدن آنها هم فشرده تر باشد و به سادگی نتوانند وزنشان را کم کنند و مرتب هم  در حال افزایش وزن  هستند ولی با کمک تکنیک های مختلف ماساژ ، می توانند به از بین رفتن چربی ها و رفع سلولیت و لاغر شدن بدنشان کمک کنند.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

تماس