آموزش ماساژ بدن با مدرک بین المللی

اشتراک :
آموزش ماساژ لاغری شکم و پهلو و عوارض ناشی آن
آموزش ماساژ لاغری شکم و پهلو و عوارض ناشی آن
 1399/08/08

ماساژ لاغری به نرم شدن چربی ها با استفاده از رژیم های لاغری کمک می کند ...

آموزش ماساژ رفلکسولوژی پا | درمان و کاهش استرس با آموزش ماساژ کف پا
آموزش ماساژ رفلکسولوژی پا | درمان و کاهش استرس با آموزش ماساژ کف پا
 1399/08/08

این نوع ماساژ برای آرامش افرادی که از مشکلات و دردهای مربوط به کف پا رنج میبرند. ...

آموزش ماساژ سنگ داغ
آموزش ماساژ سنگ داغ
 1399/08/08

سنگهای داغ به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند. ...

آموزش ماساژ با روغن
آموزش ماساژ با روغن
 1399/08/08

ماساژ روغن از لوکس ترین ماساژ های موجود با استفاده از شمع های خوشبو در دنیا می باشد. ...

آموزش ماساژ سوئدی
آموزش ماساژ سوئدی
 1399/08/08

آموزش جامع ماساژ سوئدی بهمراه فواید این ماساژ آرامش بخش سوئدی ...

برترین تکنیک های آموزش ماساژ تایلندی با مدرک فنی حرفه ای
برترین تکنیک های آموزش ماساژ تایلندی با مدرک فنی حرفه ای
 1399/08/08

دوره آموزش ماساژ تایلندی حرفه ای حضوری بصورت تئوری و عملی توسط مربیان حرفه ای ...

آموزش ماساژ فرم دهی و جوانسازی صورت
آموزش ماساژ فرم دهی و جوانسازی صورت
 1399/08/09

5 نکته مهم در زیبایی و جلوگیری از چروک صورت بهمراه دورهای تخصصی ماساژ صورت ...

دوره های آموزش ماساژ حرفه ای در مرکز تالگو نور

دوره های آموزشی، حضوری و به صورت دوره آموزش ماساژ حرفه ای  با مدرک بین المللی به صورت عملی و تئوری توسط مربیان حرفه ای با مدرک مربی ماساژ و به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در مرکز اسپا و زیبایی تالگو نور برگزار می شود. هزینه آموزش ماساژ براساس قیمت مصوب دریافت می شود. دوره آموزش ماساژ حرفه ای بدون توجه به رشته و مدرک تحصیلی برای همه افرادی که جویای کار وحرفه ای شدن با درآمد خوب هستند آزاد می باشد و در پایان آموزش به هنر جویان عزیز دیپلم بین المللی ماساژ داده می شود.

  1.  ماساژ تایلندی
  2.  ماساژ سوئدی
  3.  ماساژ شیاتسو
  4.  ماساژ آروما با شمع و روغن های ارگانیک
  5.  ماساژ سنگ داغ
  6.  ماساژ رفلکسولوژی پا
  7.  ماساژ زیبایی صورت و گردن
  8.  کلاس های آموزش ماساژ حرفه ای لاغری و کاهش سایز

نکته مهم در دوره آموزش ماساژ درمانی با مدرک بین المللی:  آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در مرکز تالگو نور برگزار می گردد که به توسط مدرس های حرفه ای در این زمینه انجام می شود. اثر گذاری آموزش ماساژ بدون گذراندن دوره های مهارتی و آموزش های تخصصی امکان پذیر نیست.

آموزش ماساژ درمانی در تهران - آموزش ماساژ بدن

انواع آموزش ماساژ حرفه ای

انواع تکنیک های آموزش ماساژ به روش های مختلف برای علامندان به آموزش ماساژ:

ماساژ سنتی اروپایی ماساژ سنتی اروپایی شامل روش هایی است که فیزیولوژی و درمان طب غربی که شامل 5 تکنیک دست ورزی را شامل می شود.
ماساژ معاصر غربی ماساژ معاصر غربی بر روش های مدرن آناتومیک که شامل تکنیک های دست ورزی، ماساژ عصبی، ورزشی است.
ماساژ شرقی آموزش ماساژ حرفه ای شرقی با توجه به اصول طب سنتی چینی بنا نهاده شده است و سبب احیای انرژی های موثر بدنی می گردد.
ماساژ  اصلاح حرکت ماساژ اصلاحی حرکت بر تکنیک های ساختار و حرکت بدن تکیه دارد. این نوع از روش با استفاده از وزن و دست ورزی روی بافت نرم و اصلاح نمودن حرکت های اشتباه حرکتی صورت می گیرد.
متد ایجاد انرژی پایه آموزش ماساژ حرفه ای انرژی پایه، سبب اثرگذاری زیاد بر روی حوزه انرژی درون و اطراف بدن می گردد، این کار با فشار و دست ورزی روی جسم صورت می گیرد.

اطلاعات کامل آموزش ماساژ حرفه ای

امروزه می توان بیشتر از 80 نوع ماساژ را روی بدن انجام داد و به شکلی به آن ماساژ درمانی نیز گفته می شود. دوره آموزش ماساژ حرفه ای برای انجام صحیح آن بسیار مهم و ضروری است. می توان انواع ماساژ راکه شکل درمانی به خود گرفته به 5 تکنیک اصلی طبقه بندی نمود. در ادامه به هر یک از این موارد اشاره خواهیم کرد.

مطلب مرتبط: فواید استفاده از ماساژور چشم

آموزش ماساژ حرفه ای تالگو نور - آموزش ماساژ بدن

تاثیر دوره آموزش ماساژ درمانی

با استفاده از آموزش ماساژ درمانی می توان اثرات مثبت زیادی را در افراد دید از جمله بهبود متابولیسم بدن، گردش خون بهتر، کاهش درد های عضلانی، کاهش استرس، بهبود ایمنی افراد، افزایش عملکرد بهتر تنفسی، کاهش انسداد های عروقی و... که تمامی این موارد با کمک ماساژ درمانی افراد آموزش دیده در این زمینه می تواند ایجاد شود. دوره آموزش ماساژ درمانی شامل یادگیری نقاط حساس بدن و اثرگذاری ماساژ درمانی با کمک حس های لامسه ای و دست ورزی بر روی آن نقاط است که امروزه افراد زیادی به این حرفه جهت امرار معاش روی می آورند.

فواید آموزش ماساژ و اثرات درمانی آن بر بدن

تاثیر ماساژ بدن  بر سيستم گردش خون: ماساژ باعث برگشت خون از اندامها و عضلات به قلب مي شود لذا جهت کمک به برگشت خون باید جهت حرکت آموزش ماساژ درمانی از اندامها بطرف قلب باشد به این صورت که در هنگام ماساژ بر روي مويرگها و عروق  خوني فشار وارد مي آید و این فشار کمک به برگشت خون از عضلات به سمت قلب مي کند و در نتيجه از تجمع مواد زائد در خون و لنف جلوگيري می کند .از طرف ديگر در اثر فشاري که بر روي بافتها وارد مي شود مويرگها به شکل رفلکسی اتساع پيدا مي کنند و مقدار خون مبادله شده بين بافتها افزايش  می یابد.

آموزش ماساژ بدن برای رفع خستگی و ریلکس شدن

 وجود استرس های ناشی از زندگی و کارهای روزانه، باعث خستگی و سفت شدن عضلات می ‌شود به همین دلیل انجام ماساژ درمانی برای رفع خستگی در مکانی آرام بسیار لذت بخش است و باعث کاهش درد در بدن می شود و تاثیر بسیار مهمی از نظر روانی بر روی فرد می گذارد

هزینه آموزش ماساژ درمانی-آموزش ماساژ بدن

آموزش ماساژ درمانی سر

بدلیل وجود اعصاب در این منطقه و با توجه به اینکه این نقطه آغازگر تنش و استرس است می توانید با  لمس و ماساژ سر و جمجمه  تمام تنش ها و مشکلات ناشی از استرس ها را از بین ببرید. در ماساژ درمانی سر ماساژور با حرکات دورانی تمام قسمت های جمجمه و گردن را ماساژ داده و فشارهای مفید و لازم را بر آنها اعمال می کند لازم به ذکر است که آموزش ماساژ بدن به عنوان نوعی خود درمانی هم محسوب می شود و  همه افراد به راحتی می توانند این ماساژ را برای خود در هر زمان و مکانی انجام دهندهمچنین باعث تنظیم  جریان خون، افزایش تمرکز، رفع خستگی و احساس سبکی و باز گرداندن عملکرد طبیعی بدن و رفع مشکلات گردن و ستون مهره ها می شود.

تماس