پاکسازی پوست صورت

اشتراک :
 مطالب دیگر
فیشیال حرفه ای با دستگاه میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک پاکسازی و یک فیشیال حرفه ای است که علاوه بر برداشتن آلودگی و سلولهای مرده از سطح ...

اطلاعات کامل در مورد پاکسازی پوست صورت

پیشرفت زندگی مدرن، آلودگی های محیطی و اشعه های مضر نور خورشید پوست را آسیب پذیرتر از سایر اعضاء بدن میکند همچنین عدم محافظت از پوست در مقابل نورخورشید میتواند به بدخیمی های پوستی، لکه های پوستی، کک و مک، کراتوزهای آفتابی، تغییر رنگ پوست و ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست .... منجر شود.

با توجه به اینکه پوست صورت اولین جایی است که مورد قضاوت افراد قرار میگیرد، بنابراین جنس پوست شما از هر نوعی که باشد اولین اقدام برای حفظ سلامت و زیبایی آن انجام پاکسازی پوست صورت به صورت ماهیانه است که بسیار مهم و ضروری است و نباید دست کم گرفته شود.

مرکز خدمات پاکسازی پوست صورت تالگو - پاکسازی پوست قبل و بعد

چرا باید پوستمان را پاکسازی کنیم ؟

بطور خلاصه لازم است بدانید که بخش زنده اپیدرم هر ماه از طریق تقسیمات میتوزی سلولهای جدید تولید میکند، این سلولها جوان، سالم، پراز آب، چربی و کلاژن هستند و هر چه به سطح پوست میرسند آب و چربی خود را از دست میدهند و به سلولهای مرده و شاخی تبدیل میشوند، تجمع چربی روی پوست و وجود رادیکالهای آزاد و سایر آلاینده هایی که بطور روزمره با آنها در تماس هستیم پوست را ضخیم، ناصاف، تیره و کدر میکند و چهره ای نازیبا که فاقد شفافیت و زیبایی طبیعی است را ایجاد میکند بگونه ای که عیب های آن حتی با آرایش و کرم پودرهای فراوان هم قابل پوشش نیست

از طرفی دیگر وجود سلولهای شاخی نیز مانند سدی محکم از نفوذ و جذب محصولات زیبایی مانند کرمها، ماسکها و .... در پوست جلوگیری میکند و حتی گرانترین محصولات مراقبتی نیز جذب پوست نمیشود و اثر بخشی لازم را ندارد.

پاکسازی پوست چیست ؟

پاکسازی پوست صورت، روشی غیر تهاجمی است که با تکنیک دست انجام میشود در این روش سلولهای شاخی و دانه های سرسیاه و جوشهای زیر پوستی تخلیه میشوند و هیچگونه سایش، آزردگی و عفونت و التهابی در پوست ایجاد نمیشود.

مراحل پاکسازی پوست صورت

در کلینیک پوست تالگو نور، پاکسازی صورت با تکنیک تالگو فرانسه شامل مراحل ذیل است:

مرحله آماده سازی:

این مرحله شامل پاک کردن آرایش و آلودگیها از سطح پوست و آماده شدن پوست برای درمان نهایی است.

مرحله مشاوره زیبایی:

این مرحله اصلی ترین بخش تشخیص و درمان است که توسط مشاور زیبایی و بر اساس نیاز سنجی پوست انجام میشود و همزمان هم محصولات مراقبت برای منزل نیز بر اساس نیاز پوست ، جنس پوست وسن زیباجو به وی عرضه میشود.

مرحله خوش آمد گویی و انرژی رسانی:

این مرحله در قالب یک خوش آمدگویی دریایی است که از طریق تکنیک ماساژ و فشارهای ریتمیک و مانورهای تنفسی انجام میشود تا تمام تنش ها و استرس های مراجعه کننده در همان ابتدای درمان برطرف شود و به آرامش برسد.

مرحله لایه برداری و بخور:

این مرحله از پاکسازی پوست صورت صورت شامل برداشتن سلولهای مرده و تخلیه دانه های زیر پوستی و سرسیاه است.

مرکز پاکسازی پوست در تهران با ارائه تمامی خدمات پاکسازی پوست صورت

مرحله انرژی رسانی و تحریک سلولی:

این مرحله درمانی، از برنامه های انحصاری تالگو است و از طریق اسپری که حاوی نمک های معدنی و عناصر دریایی کمیاب است استرس محیط را از پوست دور کرده و پوست های خسته را با طراوت میکند و جذب مواد، ماسک و کرم های مصرفی را نیز افزایش میدهد.

مرحله ماسک گذاری با جلبک دریایی:

ترکیب نمک های معدنی، عناصر کمیاب و آمینو اسیدهای موجود در این ماسک، رطوبت رسانی را به پوست افزایش میدهد و باعث قوام، نرمی و احیای متابولیسم سلولهای پوست شده و به بازسازی بافت سلولی و تولید دوباره کلاژن کمک میکند.

مرحل نهایی و پایانی درمان:

با استفاده از بخور سرد، کرم دورچشم، مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب نوع پوست انجام میشود.

فواید پاکسازی پوست صورت

  1. برداشتن سلولهای مرده و شاخی از سطح خارجی اپیدرم و تخلیه دانه های سرسیاه، سرسفید و جوشهای زیر پوستی
  2.  صاف و یکدست شدن پوست ،کاهش لک و کک و مک و روشن شدن پوست
  3. جذب املاح و مواد معدنی دریایی، دفع مواد زائد و سم زدایی پوست
  4. افزایش خونرسانی و تحریک ساخت و تولید کلاژن در لایه های میانی پوست برای افزایش انعطاف پذیری، رفع چین و چروک و جوانسازی پوست صورت
  5. جذب و اثر بخشی کرم های مصرفی 80% افزایش می یابد و مواد آرایشی بهتر روی پوست میخوابد

نتیجه گیری : اگر پوست بطور مداوم با مواد معدنی و محصولات دریایی تغذیه شود با تاثیرات زندگی مدرن مانند آلودگی هوا و استرس بهتر مقابله میکند در نتیجه پوست همیشه شفاف، شاداب و درخشان است و با گذشت زمان پایدارتر میماند و فرد در مقابل همسالان خود نیز جوانتر به نظر میرسد.

تماس