پاکسازی پوست

اشتراک :
 مطالب دیگر
فیشیال حرفه ای با دستگاه میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک پاکسازی و یک فیشیال حرفه ای است که علاوه بر برداشتن آلودگی و سلولهای مرده از سطح ...

اطلاعات کامل در مورد خدمات پاکسازی صورت

پاک کردن  پوست اولین مرحله از پاکسازی صورت و گردن می باشد و از فاکتورهای اصلی دربه تعویق انداختن  چین و چروک و  پیری پوست  است که به دلیل آبرسانی و سم زدایی  محقق می شود. پوست گردن هم به اندازه پوست صورت نیاز به مراقبت و خدمات پاکسازی پوست دارد، زیرا گردن بیشتر در معرض دید قرار دارد و یکی از راههای تشخیص سن است لذا مراقبت از آن بسیار مهم و ضروری است تا از ایجاد چین و چروک و پیرشدن آن جلوگیری شود در صورت ایجاد چروک در گردن، درمان آن بسیارسخت و به سادگی برطرف نمی شود.

مرکز خدمات پاکسازی پوست تالگو

فواید خدمات پاکسازی پوست

همانطور که می دانیم پوست اولین سد دفاعی بدن محسوب می‌شود. مرکز خدمات پاکسازی پوست وظایف مهمی را بر عهده دارد که از جمله وظایف آن دفع سموم و مواد زائد از بدن می باشد. که این عمل از طریق غدد عرق موجود در پوست صورت می‌گیرد. بنابراین پوست شما از هر نوعی که باشد اولین اقدام برای زیبا ماندن و مراقبت از آن پاکسازی پوست خشک است. علاوه بر تمیز کردن روزانه پوست، استفاده از مرکز خدمات پاکسازی پوست صورت باید به صورت ماهیانه انجام  شود تا پوست کاملا تمیز و سم زدایی شود.

  1. در خدمات پاکسازی پوست چرب، علاوه بر برداشتن سلولهای مرده و شاخی از سطح اپیدرم مواد معدنی دریایی ، جذب پوست شده و مواد زائد و سموم از طریق پوست دفع میشود که این امر باعث افزایش خونرسانی و افزایش تحریک ساخت و تولید کلاژن در لایه های میانی پوست شده  و باعث جوانسازی و رفع چین و چروک های سطحی پوست میشود .
  2.  در پاکسازی، جوش های زیر پوستی و دانه های سرسیاه  و سرسفید  از پوست تخلیه میشوند .
  3. بعد از انجام پاکسازی ، جذب و اثر بخشی کرم های مصرفی 80% افزایش می یابد و به اصطلاح مواد آرایشی در طول روز بهتر بر روی پوست می خوابد
  4. پاکسازی باعث آبرسانی و رطوبت دهی به  همه انواع  گونه های پوستی حتی پوست‌های خشک میشود و با این کار از بروز چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می‌ شود
  5. پاکسازی  روشی است که با دست انجام میشود و هیچگونه سایش و آزردگی و عفونتی در پوست ایجاد نمی کند و فقط سلولهای شاخی و مرده از سطح پوست برداشته میشود و هر ماه و در تمام فصول سال،  قابل انجام است 
  6. بعد از انجام خدمات پاکسازی پوست نیاز به مراقبت خاصی ندارید  و می تواند بلافاصله در مراسم و میهمانیها شرکت کنید و از زیبایی پوست خود لذت ببرید . 

خدمات پاکسازی پوست صورت چگونه انجام میشود؟

فرآیند پاکسازی پوست خشک صورت با استفاده از پاک کننده ها، لایه بردارها، ماسک ها و خارج کردن کومدون ها و دانه های سرسیاه و زیر پوستی انجام می شود. با این روش  آلودگی‌های سطحی که بر اثر نشستن گرد و غبار بر روی پوست به وجود آمده  و باعث بروز جوش، لک و سایر مشکلات پوستی شده نیز بتدریج از بین میرود . همچنین سلولهای مرده و شاخی که از عوامل مهم تیرگی و کدری پوست محسوب می شود نیز از سطح پوست برداشته می شوند. این کار باعث افزایش خونرسانی، اکسیژن رسانی و رسیدن املاح و مواد معدنی دریایی به لایه های زیرین پوست ( درم ) شده و باعث تحریک و افزایش تولید کلاژن و جوان سازی پوست می شود. خدمات پاکسازی پوست حرفه ای از پیری زودرس آن جلوگیری می کند . پوستی که به طور مرتب با محصولات دریایی تغذیه شود بتدریج  سالم تر ، زیباتر ، شادابتر و با طراوت تر خواهد بود و از همسالان خود جوانتر به نظر می رسد.

چرا لازم است که هر ماه پوست صورت پاکسازی شود؟

 همانطور که می دانید پوست یک عضو زنده است که بخش فوقانی آن اپیدرم نام دارد و سطح خارجی پوست را تشکیل میدهد و دارای  مقدار زیادی سلولهای مرده و شاخی است که در هر دقیقه هزاران سلول مرده در پوست یک فرد ریزش می کند  و سلولهای جوانتری که از طریق تقسیمات میتوزی تولید می شوند جایگزین سلولهای پیرتر میشوند که این سلولهای جوان، صورتی رنگ و سالم هستند و سرشار از آب و چربی می باشند و سلولهای پیرتر بتدریج  آب و چربی خود را از دست میدهند و از لایه های اپیدرم میگذرند و به صورت سلولهای مرده و شاخی در سطح پوست باقی میمانند و پوست را ضخیم ، ناصاف ، تیره و کدر می کنند و مانند سدی از ورود و جذب مواد مغذی در پوست جلوگیری میکنند.

 همچنین  وجود رادیکال های آزاد ، آلودگی هوا ، تجمع سموم و سایر عوامل در سطح پوست ،  باعث پژمرده شدن ، تیرگی ، جوش های سرسیاه و جوش های زیر پوستی میشود که  این عوامل در کاهش درخشش پوست بسیار موثر است و پوست خسته، کدر، تیره ، نامناسب و کثیف به نظر میرسد.
نکته مهم: در کلینیک پوست و زیبایی تالگو نور پاکسازی عمقی به روش تالگو فرانسه و بامحصولات و جلبک دریایی تالگو فرانسه و در فضایی آرام و زیبا انجام می شود. در اولین جلسه خدمات پاکسازی پوست تغییرات پوست کاملا محسوس می باشد. فقط کافی است که یک بار امتحان کنید و از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

تماس