خدمات هیدروتراپی آبرسانی

اشتراک :

هیدروتراپی آبرسانی پوست صورت چگونه است؟

کم آبی یکی از شایع ترین مشکلات پوست به خصوص در فصل زمستان است. در موسسه تالگو نور با انجام خدمات هیدروتراپی آبرسانی و فرایند سم زدایی به موقع، پوست خود را سیراب، نرم و لطیف کنید و همین طور از خشکی و کشیدگی آزاردهنده آن جلوگیری کنید. تالگو پیشرو در علوم دریایی و ذرات دریایی است. تالگو نور محصولات بی همتایی را استخراح کرده و با تمرکز بر اثر بخشی درمانی، ذرات دریایی، مواد معدنی و عناصر کمیاب را  بر اساس روندی خاص و فوق العاده به پوست می رساند. بدین ترتیب پوست را به صورت عمقی آبرسانی میکند و باعث مرطوب شدن و تامین مواد معدنی در تمام لایه های پوست می شود.

خدمات هیدروتراپی پوست چیست؟

انجام خدمات هیدروتراپی آبرسانی صورت در مطب

در موسسه زیبایی تالگو نور با درمان های حرفه ای توسط متخصصین زیبایی تالگو آشنا می شوید. با انجام معاینه در مطب و آزمایش کامل از پوست، یک رطوبت رسانی با مواد دریایی بی عیب و نقص را تجربه خواهید کرد. می توان گفت بلافاصله از درخشش، شفافیت و طراوت پوست خود لذت خواهید برد. در این روش علاوه بر روشن شدن پوست، روند پیری پوست شما نیز به تعویق می افتد.

مراحل خدمات هیدروتراپی آبرسانی به روش تالگو

 1. زدودن ناخالصی ها از پوست
 2. انرژی بخشی به پوست
 3. بازیابی پوست
 4. ریلکس کردن و آرامش بخشی دریایی
 5. نفوذ دهی با ماسک دریایی
 6. محافظت از پوست با ژل کرم دریایی 24 ساعته

اطلاعات مفید در مورد تاثیرات هیدروتراپی آبرسانی

از آنجا که خدمات هیدروتراپی آبرسانی تامین کننده طبیعی آب برای پوست است، لازم است که ذخیره آب درم از طریق کانالهای طبیعی آبرسانی شده و به سراسر پوست انتشار یابد. مواد مغذی موجود در محصولات آبرسانی تالگو، سنتز کانالهای آبی را بر می انگیزد تا جریان و عبور آب از سطح درم، به سطح اپیدرم انجام شود. ولی از آنجا که افراد با پوست خشک و کم آب شده نیاز به مراقبت از پوست صورت دارند و دیگر توان خود را برای محصور کردن آب از دست داده، لازم است که این توانایی مجددا به او باز گردانده شود. بدین ترتیب باید ذخایر طبیعی پوست آب از دست رفته خود را تامین کند. تالگو با عصاره آبی رنگ ‌از اقیانوس ها یک نو آوری منحصر بفرد به صورت ماسک بوجود آورده که همان آب چشمه هایی است که از دل اقیانوس استخراج شده است. تالگو سرشار از عنصرهایی چون منگنز، سیلیسیوم و همچنین نمکهای معدنی، کلسیم، منیزیوم، پتاسیم و سدیم است که با انجام آبرسانی به موقع،  پوست از درون پرآب، جوان و درخشنده می شود.

فایده و تاثیرات خدمات هیدروتراپی آبرسانی

مهمترین فواید و تاثیرات هیدروتراپی آبرسانی پوست

 1. فقدان آب را مهار و جذب آب سلولی پوست را افزایش می دهد.
 2. بوسیله هیالورو فایلین آب را در عمق سلول های پوستی نگاه می دارد.
 3. بوسیله هایدرا - دیوفوساین از ذخایر  آب درم محافظت می کند.
 4. نفوذ پذیری میان غشای سلولی هم بهینه می شود.
 5. از چین و چروک و پیری زودرس پوست ناشی از خشک شدن پوست هم جلوگیری می کند.
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

تماس