خدمات هیدروتراپی و آبرسانی پوست صورت

اشتراک :

اهمیت آبرسانی به پوست صورت

درفصل تابستان بدلیل گرما و تابش زیاد نورخورشید ظاهر پوست پژمرده، خسته و کدر شده و رنگ پوست یکنواختی خود را ازدست میدهد و ناهموار و لک دار میشود فصل پاییز بدلیل کاهش نورخورشید و افزایش خشکی پوست موقعیت مناسبی برای درمان، آبرسانی و بازسازی و احیای مجدد پوست است.

بنابراین اگر پوست شما در حال حاضر خشک است و یا با مشکل کم آبی مواجه است برای رفع خشکی و هیدراته شدن پوست خود باید ابتدا یک درمان و فیشیال‌حرفه‌ای بر روی پوست‌ انجام دهید سپس برای بدست آوردن نتایج بهتر تغییراتی در روند رژیم غذایی و مراقبت‌های روزانه پوست خود ایجاد کنید.

در موسسه تالگو نور با انجام خدمات هیدروتراپی و آبرسانی به موقع، پوست خود را سیراب، نرم و لطیف کنید تا خشکی و کشیدگی آزاردهنده آن جلوگیری کنید.

آبرسان پوست صورت

از آنجا که خدمات هیدروتراپی و آبرسانی تامین کننده طبیعی آب پوست است، لازم است که ذخیره آب درم از طریق کانالهای طبیعی آبرسانی شده و به سراسر پوست انتشار یابد. مواد مغذی موجود در محصولات و کرم آبرسانی پوست تالگو، سنتز کانالهای آبی را بر می انگیزد تا جریان و عبور آب از سطح درم، به سطح اپیدرم انجام شود. ولی از آنجا که افراد با پوست خشک و کم آب شده نیاز به مراقبت از پوست صورت دارند و دیگر توان خود را برای محصور کردن آب از دست داده، لازم است که این توانایی مجددا به او باز گردانده شود. بدین ترتیب باید ذخایر طبیعی پوست آب از دست رفته خود را تامین کند. تالگو با عصاره آبی رنگ ‌از اقیانوس ها یک نو آوری منحصر بفرد به صورت ماسک بوجود آورده که همان آب چشمه هایی است که از دل اقیانوس استخراج شده است. تالگو سرشار از عنصرهایی چون منگنز، سیلیسیوم و همچنین نمکهای معدنی، کلسیم، منیزیوم، پتاسیم و سدیم است که با انجام آبرسانی به موقع،  پوست از درون پرآب، جوان و درخشنده می شود.

انجام خدمات هیدروتراپی و آبرسانی پوست صورت

مشاورین و متخصصین کلینیک زیبایی تالگو نور، با انجام خدمات آبرسانی و هیدرودرمی با استفاده از محصولات دریایی تالگو و تکنیک تالگو فرانسه که پیشرو در علوم دریایی است با تمرکز بر اثر بخشی درمانی، مواد معدنی و عناصر کمیاب دریایی را بر اساس فرمولی خاص به پوست شما منتقل کرده و باعث سیراب شدن پوست و افزایش جذب آب سلولی و فرایند سم زدایی طبیعی پوست میشود تا پوست شما بسرعت بازسازی، نرم ، لطیف و درخشان شود و از پیری زودرس آن جلوگیری نماید.

خدمات هیدروتراپی پوست چیست؟

فواید آبرسانی و هیدرودرمی بر پوست صورت با تکنیک تالگو فرانسه

  1. نفوذپذیری میان غشای سلولی را بهینه کرده و پوست را از درون سیراب، نرم، لطیف و جوان میکند.
  2.  انتقال آب از لایه درم به اپیدرم را تسهیل میکند.
  3.  از طریق سنتز اسید هیالورونیک موجود در اپیدرم، ذخایر آبی ایجاد میکند تا علاوه بر حفظ آب در لایه های عمقی پوست کمبود آب را در پوست مهار و جذب آب سلولی پوست را افزایش دهد.
  4. فرآیند سم زدایی طبیعی پوست را افزایش میدهد و با جذب املاح معدنی و عناصر کمیاب دریایی در پوست باعث نرمی، لطافت، درخشش و روشن شدن پوست میشود و از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری میکند.

چگونه پوست کم آب را از پوست خشک تشخیص دهیم ؟

بیشتر افراد فکر میکنند پوست کم آب همان پوست خشک است درصورتی که این دو کاملاً باهم متفاوت‌ هستند زیرا کم‌آبی یک مشکل پوستی است و تحت تاثیر عوامل مختلف ایجاد میشود در حالی که پوست خشک از انواع گونه های پوست است و بعلت کمبود ترشح چربی ایجاد میشود.

افرادی که پوست خشک دارند و افرادی که پوست دهیدراته و کم آب دارند در هر دو حالت پوست آنها قادر به حفظ آب و رطوبت در خود نیست و علائم شبیه به هم دارند که خارش یکی از مشخصات آنهاست کمبود آب و دهیدراته شدن فقط مخصوص پوستهای خشک نیست ممکن است بر اثر عوامل مختلف در پوستهای چرب ، نرمال و مختلط نیز کم آبی ایجاد شود.

مهمترین ویژگی های پوستهای خشک

زمخت و فاقد چربی و انعطاف پذیری است به همین دلیل زبر و ناهموار است، پوسته پوسته میشود و در اطراف لبها و پنجه کلاغی چشمها چین و چروک های قابل روئیت دارند.

آبرساني ، اساسی ترین عامل شادابي و زيبایی پوست صورت است و تا زماني كه خشکی پوست برطرف نشود ، هيچ كرم و یا محصولات زیبایی و آرايشي بهداشتی بر روی پوست شما موثر نخواهد بود

عوامل موثر در پیشگیری از خشکی و کم آبی پوست

  1. مراقبت صحیح روزانه از پوست با استفاده از محصولات و مرطوب کننده های مناسب پوستتان بعد از هر بار شستشوی صورت و حمام کردن

  2. داشتن رژیم غذایی سالم ، نوشیدن آب فراوان در طی روز ، مصرف میوه ها و سبزیجات تازه، ورزش، دوری از استرس و داشتن خواب کافی
  3.  اجتناب از نور مستقیم خورشید و شستشوی بیش از حد پوست با آب داغ و شوینده های نامناسب
  4. استفاده از کرم ضدآفتاب و شوینده های ملایم و متناسب با جنس پوستتان کمک میکند تا همیشه پوستی شاداب، زیبا ، جوان و بدون چین و چروک داشته باشید.

 برای مشاهده انواع محصولات آبرسان صورت کلیک کنید. 

تماس