خدمات ماسک گچی

اشتراک :

پکیج 6 جلسه ای خدمات ماسک گچی تالگو معروف به اتوی پوست،  بهترین راه  ممکن برای فرم دهی و لیفتینگ عضلات صورت و گردن می باشد

ماسک گچی با تکنیک های مخصوص ماساژ و با استفاده از سرم های تالگو انجام می شود که چرخش میکرو سیر کولاسیون یا گردش خون مویرگها را فعال تر می کند و باعث افزایش اکسیژن رسانی ‌، نفوذ پذیری وفعالیت محصولات در پوست می شود.‌ ماده اولیه دریایی  شامل سولفات کلسیم و جلبک تک سلولی است که به صورت پودر در آمده است.

این پودر معدنی با عطر گل های جنگلی و با PH غیر موثر به صورت ماسک بر روی صورت گذاشته می شود و حرارت این ماسک تا ۴۲ درجه سانتیگراد بالا میرود  وبعد از ۲۰ دقیقه بتدریج سردو برداشته می شود به همین دلیل  استفاده از این ماسک به پوست های حساس توصیه نمی شود. از این ماسک برای سفت کردن و فرم دهی سینه هم استفاده می شود.

دوره درمان ماسک گچی

  • ۶ تا ۱۲ جلسه به صورت یک جلسه در هفته می باشد.
  • برای حفظ نتایج بیشتر، بهتر است این درمان، هرماه یک جلسه تکرار شود.

برای خرید و  اطلاع از قیمت ماسک گچی تالگو تماس بگیرید.

تلفن تماس :   021-22369905

ماسک گچی تالگو

فواید ماسک گچی صورت

این درمان برای خانم های بالای ۳۵ سال که می خواهند بطور سریع باعث کاهش عمق چروکها، صاف کردن ناهمواریهای پوست و برگشت دوباره درخشندگی پوستشان شود مناسب است.

با استفاده از این ماسک از همان جلسه اول پوست حالت اتو شده پیدا می کند و بتدریج با تکرار جلسات چروک ها ناپدید و پوست سفت و لیفت میشود و باعث زاویه دار شدن‌ خطوط چهره  و رفع غبغب شده، پوست آشکارا جوان می شود و خطوط اصلی چهره به وضع اصلی خود باز می گردد.

تماس