خدمات ماسک گچی

اشتراک :

پکیج 6 جلسه ای خدمات ماسک گچی تالگو معروف به اتوی پوست،  بهترین راه  ممکن برای فرم دهی و لیفتینگ عضلات صورت و گردن می باشد

ماسک گچی چیست؟

به دلیل اینکه ماسک گچی پس از استفاده بر روی پوست صورت سفت و سخت می‌شود از این نامگذاری استفاده شده است.

ماسک گچی تالگو

نوعی پودر معدنی است که سرشار از املاح و مواد معدنی دریایی و سولفات کلسیم است که پس از گذاشتن آن بر روی پوست صورت سفت و سخت شده و قالب چهره را به خود می‌گیرد و براحتی از پوست صورت جدا می‌شود.

ماسک گچی با تکنیک‌های مخصوص ماساژ و با استفاده از سرم‌های تالگو انجام می‌شود که چرخش میکرو سیرکولاسیون یا گردش خون مویرگ‌ها را فعال‌تر می‌کند و باعث افزایش اکسیژن رسانی، نفوذپذیری و فعالیت محصولات در پوست می‌شود.‌ ماده اولیه دریایی شامل سولفات کلسیم و جلبک تک سلولی است که به صورت پودر در آمده است.

روش تشخیص اصلی و تقلبی بودن ماسک گچی صورت

از آنجا که شرکت‌ها و برندهای مختلفی اقدام به تولید ماسک‌های گچی کرده‌اند لذا از نظر ترکیبات و کارایی و روش مصرف، با یکدیگر متفاوت هستند. پس بهتر است که ماسک گچی را از نمایندگان معتبر هر برند خریداری کنید. زیرا کیفیت، دستورالعمل‌ و روش‌های مصرف آنها با یکدیگر متفاوت هستند و توجه به این نکته در هنگام خرید خود تأکیدی بر اصل بودن یا تقلبی بودن ماسک گچی است.

طرز استفاده از ماسک گچی

گذاشتن ماسک گچی از برند تالگو فرانسه، دارای تکنیک و روش خاصی است که انجام آن نیاز به شرکت در کلاس‌های آموزشی دارد. زیرا این ماسک پس از انجام تکنیک‌ها‌ و ماساژهای ویژه و بعد از استفاده از محصولات و کرم‌های مخصوص مدلینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما بطور خلاصه پس از آماده سازی پوست و انجام تکنیک‌های ماساژ، پودر گچی را با مقدار مناسبی از آب ترکیب کرده و آنرا بهم بزنید تا یکنواخت و نرم شود سپس ماسک را به آرامی بر روی پوست صورت گذاشته و بعد از ۲۰ دقیقه بردارید.

این پودر معدنی با عطر گل های جنگلی و با PH غیر موثر به صورت ماسک بر روی صورت گذاشته شده و حرارت این ماسک تا ۴۲ درجه سانتیگراد بالا می‌رود و بعد از ۲۰ دقیقه بتدریج سردو برداشته می شود به همین دلیل  استفاده از این ماسک به پوست‌های حساس توصیه نمی‌شود. از این ماسک برای سفت کردن و فرم دهی سینه هم استفاده می‌شود.

دوره درمان ماسک گچی

  • ۶ تا ۱۲ جلسه به صورت یک جلسه در هفته است.
  • برای حفظ نتایج بیشتر، بهتر است این درمان، هرماه یک جلسه تکرار شود.

برای خرید و  اطلاع از قیمت ماسک گچی تالگو تماس بگیرید.

تلفن تماس :   021-22369905

ماسک گچی تالگو

فواید ماسک گچی صورت

این درمان برای خانم های بالای ۳۵ سال که می خواهند بطور سریع باعث کاهش عمق چروک‌ها، صاف کردن ناهمواری‌های پوست و برگشت دوباره درخشندگی پوستشان شود مناسب است.

با استفاده از این ماسک از همان جلسه اول پوست حالت اتو شده پیدا می‌کند و بتدریج با تکرار جلسات چروک‌ها ناپدید و پوست سفت و لیفت می‌شود و باعث زاویه دار شدن‌ خطوط چهره و رفع غبغب شده، پوست آشکارا جوان می‌شود و خطوط اصلی چهره به وضع اصلی خود بازمی‌گردد.

ساخت ماسک گچی خانگی برای لیفتینگ پوست صورت

برای تهیه ماسک گچی خانگی مواد لازم شامل یک عدد سفیده تخم مرغ، یک عدد لیمو، و یک قاشق مرباخوری عسل است.

همه مواد فوق را در یک ظرف مناسب ریخته و با یک همزن به هم بزنید تا کاملاً کف کند. سپس پوست را تمیز کرده و با کمک برس و یا نوک انگشتان خود ماسک را به صورت یکنواخت به کل صورت و گردن بجز دور چشم و اطراف لب بمالید و پس از ۲۰ دقیقه صورت را با آب خنک شسته و خشک کنید و از مرطوب کننده مناسب پوست استفاده کنید.

تماس