خدمات هورمون رسانی - ضدپیری - اکسپشنال

اشتراک :

کیت 6 جلسه ای اکسپشنال سرشار از هورمون طبیعی جلبک های دریایی برای هورمون رسانی ، جوانسازی رفع چین و چروک و لطافت و روشن شدن پوست صورت، مناسب برای خانم های بالای 45 سال

درمان نهایی ضد پیری سرشارازهورمون های طبیعی جلبک دریایی و اسید هیالورونیک دریایی است  و مناسب خانم های بالای ۴۵ سال است.بعدازاین درمان پوست صورت به وضوح بازسازی و جوان ،روشن و شفاف میشود و چروک های عمیق بطورواضح کاهش می یابد ، پوست مجدد حجم می گیرد و از درون بازسازی می شود و صورت روشن تر می شود. درمان حرفه ای ضد پیری و جوانسازی غنی شده با مواد اولیه ضد پیری است که همراه با ماساژ های مخصوص صورت و گردن انجام می شود . این درمان ۶ جلسه ای حاوی ۶ عدد نوار بیوسلولز ی است که مواد فعال ضد پیری را وارد پوست میکند و باعث آرامش آن می شود و پوست را به شدت مرطوب و چروکها را پر می کند.مکانیسم  اثر در  درمان اکسپشنال بر روی  انقباضات فیبرو بلاست ها است که  باعث جوان سازی پوست می شود و به صورت  بسته بندی شده در ظروف استریل تک نفره برای ۶ درمان موجود است  و فاقد هر گونه رنگ و بو است.

خدمات هورمون رسانی

نتایج درمان 

در اولین جلسه اثرات درمانی بسیار محسوس و قابل رویت می باشد و  حجم صورت به حالت اولیه برگشته ، صورت و ناحیه دکلته صاف و سفت تر شده و پوست درخشان تر و روشن تر می شود.

درمان های ویژه

کلیه درمان های ضد چروک و جوانسازی در مرکز زیبایی تالگو نور 6 جلسه ای است و در بسته بندی با دوزهای تکی و استریل و یک بار مصرف می باشد و کاملا ارگانیک و فاقد مواد شیمیایی مضر برای پوست ، و غیر تهاجمی با اثرات بسیار چشمگیر می باشد فقط کافی است که یک بار امتحان کنید . با ما در مرکز زیبایی تالگو نور همراه شوید و از فضای دلنشین ، و سرشار از آرامش ، همراه با پرسنل مجرب در زمینه تخصص های زیبایی با متد و روش تالگو فرانسه و از ریلکس شدن کامل در حین خدماتمان بهرمند شوید. رمز موفقیت ما در این مرکز علاوه بر به روز بودن اطلاعات و تخصصمان صداقت درکار و عمل به گفتار است.

معرفی محصولات ضد پیری و هورمون رسان اکسپشنال

تماس