کرم لایه بردار و جوان کننده

اشتراک :

لایه برداری یکی از مهمترین بخش‌های مراقبت از پوست محسوب می‌شود که علاوه بر برداشتن ملایم سلول‌های مرده از سطح پوست،  آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و باعث روشن شدن، شفافیت و شادابی پوست می‌شود. مهمتر اینکه اثرگذاری کرم‌ های ضدلک و سایر کرم‌هایی که برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک استفاده می‌کنید را بیشتر کرده و باعث جذب و نفوذ کرم به قسمت‌های زیرین  پوست می‌شود .

پوست شما از هر نوعی که باشد (خشک، چرب، نرمال و یا مختلط) باید حتما لایه برداری شود تا سلول‌های مرده تجمع یافته در سطح پوست برداشته شوند و سلول‌های جوان‌تر  که صورتی رنگ و سالم هستند جایگزین پوست قدیمی که تیره و کدر است شود.

لایه برداری از پوست چیست؟

لایه برداری از پوست به روشی گفته می‌شود که سلول‌های شاخی و مرده از سطح خارجی اپیدرم برداشته می‌شود.

کرم لایه بردار پوست

انواع کرم‌های لایه‌بردار و جوان کننده تالگو 

انواع کرم‌های لایه بردار تالگو، بشکل کرم، گوماژ و اسکراب تهیه و تولید می‌شود که مناسب انواع مختلف پوست‌های چرب، خشک، نرمال، مختلط، بالغ و حساس است.

لایه بردار تالگو

بهترین کرم لایه بردار پوست خارجی

کرم‌های لایه بردار از برند تالگو، از سری محصولات کرم‌های لایه بردار و جوان‌کننده صورت است که ساخت کشور فرانسه و از بهترین کرم‌های لایه بردار خارجی است. زیرا فاقد مواد شیمیایی مضر برای پوست است و ترکیبات بکار رفته در آنها کاملاً دریایی است و اثر درمانی زیادی بر روی پوست صورت و گردن دارد.

کرم لایه بردار مناسب برای پوست‌های مختلف

کرم لایه بردار و جوان‌کننده تالگو (لایه بردار شنی)

کرم لایه بردار و جوان‌کننده تالگو که به لایه بردار شنی معروف است، یکی از قوی‌ترین کرم‌های لایه بردار پوست صورت است که بدلیل وجود ذرات موجود در این لایه بردار مانند میکرودرم ابریژن عمل می‌کند و علاوه بر لایه برداری از پوست صورت، باعث کاهش چین و چروک‌های سطحی تا متوسط پوست صورت و گردن و کاهش خطوط خنده و اخم می‌شود. همچنین بدلیل وجود شی باتر باعث آبرسانی، نرمی و لطافت بیشتر پوست می‌شود، پوست صورت و گردن را تغذیه و بازسازی می‌کند و باعث روشن شدن رنگ پوست و کمرنگ شدن لک و کک و مک صورت، گردن و دست‌ها می‌شود. کرم لایه بردار و جوان‌کننده تالگو، مناسب انواع مختلف پوست‌های بالغ (بالای 30 سال) و یکی از بهترین کرم‌های لایه بردار و جوان‌کننده پوست صورت از برند تالگو فرانسه است.

کرم لایه بردار پوست چرب

کرم لایه بردار و طراوت بخش تالگو، دارای بافتی کرمی و رایحه‌ای دلپذیر است، از سه ماده مختلف شامل ذرات خاک دیاتومه، پودر سیلیکا و پوست بادام تولید می‌شود، کاملا دریایی و فاقد مواد شیمیایی است و مناسب پوست‌های چرب، نرمال و مختلط است که علاوه بر تنظیم و متعادل‌سازی چربی پوست در کاهش جوش‌های زیرپوستی و جوش‌های سرسیاه موثر است و باعث بازسازی، نرمی، شفافیت و درخشندگی طبیعی پوست صورت می‌شود.

کرم لایه بردار پوست‌های خشک

کرم لایه بردار پوست خشک و حساس از برند تالگو، یک لایه بردار ملایم است که بطور موثر پوست را بدون ایجاد التهاب و آزردگی لایه برداری می‌کند و یکی از بهترین و موثرترین کرم‌های لایه بردار، برای پوست‌های خشک و حساس است که علاوه بر لایه برداری از پوست صورت باعث آرامش و بازسازی مجدد پوست و بدلیل آبرسانی به پوست‌های خشک، باعث نرمی و یکنواختی رنگ پوست شده و به رفع زبری پوست بسیار کمک می‌کند تا دوباره زیبایی و طراوت به پوست بازگردد.

کرم لایه بردار پوست‌های حساس و آسیب دیده

کرم لایه بردار مناسب پوست‌های حساس و آسیب دیده از سری محصولات کرم‌های لایه بردار پوست‌های خشک است و برای لایه برداری از پوست‌های حساس و آسیب دیده نیز بکار می‌رود، بدلیل لایه برداری ملایم، پوست را بدون ایجاد التهاب، قرمزی و سوزش لایه برداری کرده و باعث آرامش پوست‌های حساس و آسیب دیده می‌شود.

کرم لایه بردار پوست‌های نرمال

پوست‌های نرمال براحتی می‌توانند از همه انواع مختلف کرم‌های لایه بردار تالگو، بر اساس سن و نیاز پوست خود استفاده کنند.

کرم لایه بردار پوست‌های مختلط

با توجه به اینکه پوست‌های مختلط ترکیبی هستند و بعضی از نواحی پوست مانند پیشانی، بینی و چانه چرب و بعضی از نواحی دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک است بنابراین بهتر است در پوست‌های مختلط، لایه برداری بصورت ترکیبی انجام شود. یعنی با کرم‌های لایه بردار پوست چرب نواحی چرب صورت لایه برداری شود و با کرم لایه بردار پوست خشک نواحی خشک صورت لایه برداری شود.

بهترین کرم لایه بردار پوست

خرید بهترین کرم‌های لایه برداری پوست صورت با قیمت مناسب

لایه بردارهای زیادی در بازار موجود است اما به شما توصیه می‌کنیم از هر لایه برداری استفاده نکنید. یک کرم لایه بردار خوب باید بهترین کارایی و اثربخشی را بر روی پوست صورت داشته و بر اساس جنس پوست تهیه شود تا باعث آزردگی و آسیب به پوست صورت نشود. شما لیاقت بهترین‌ها را دارید بنابراین با انتخاب محصولات بی‌کیفیت سلامت و زیبایی پوست خود را به خطر نیندازید.

قیمت کرم لایه بردار و جوان‌کننده صورت

برای اطلاع از قیمت کرم‌های لایه بردار و جوان‌کننده صورت با نمایندگی تالگو نور تماس حاصل فرمائید و یا برای انتخاب لایه بردار مناسب پوست خود با متخصصین زیبایی تالگو فرانسه مشاوره کرده تا بهترین کرم لایه بردار از برند تالگو فرانسه را بر اساس سن، جنس و نیاز سنجی پوستتان را به شما معرفی کنند.

021-22369905

امتیاز شما به این محصول :

تماس