محصولات کرم ضد چروک صورت

اشتراک :
سایر دسته ها
ضد چروک بالای 25 سال (کلاژن)
ضد چروک بالای 25 سال (کلاژن)

کرم کلاژن ساز برای پوست صورت را بهمراه مشاوره تخصصی مزایا و عوارض این ماده در تالگو نور ، دلایل نیاز ...

پر کننده چروک بالای 30 سال، هیالورونیک
پر کننده چروک بالای 30 سال، هیالورونیک

بهترین کرم مرطوب کننده و پرکننده چروکهای هیالورونیک اسید برای پوست بالای 30 سال بهمراه مشاوره تخصصی ...

کرم ضد افتادگی بالای 35 سال، سیلسیوم
کرم ضد افتادگی بالای 35 سال، سیلسیوم

بهترین کرم ضد افتادگی و سفت کننده پوست صورت بالای 35 سال تالگو با سسلسیوم دریایی بهمراه مشاوره رایگا ...

کرم ضد پیری بالای 45 سال، اکسپشنال
کرم ضد پیری بالای 45 سال، اکسپشنال

بهترین کرم های ضد پیری و رفع چروکهای بالای 45 سال اکسپشنال تالگو بهمراه مشاوره رایگان در تالگو نور

نکاتی که قبل از خرید کرم ضد چروک باید بدانیم

توجه به کیفیت و ترکیبات بکار رفته در محصولات و کرم‌های ضد چروک و جوان کننده است که فاقد مواد شیمیایی باشد و بر اساس سن، جنس و نیاز پوست خریداری شود تا علاوه بر اثر بخشی بر روی پوست، تعادل سطح چربی پوست نیز حفظ شود.

چگونه از کرم ضد چروک استفاده کنیم؟

از کرم ضدچروک روزی دو بار صبح و شب بر روی پوست تمیز صورت، گردن و دور چشم استفاده شود و زمان کافی برای جذب آن داده شود. سپس از سایر محصولات آرایشی و یا کرم ضد آفتاب استفاده شود.

کرم ضد چروک از چه موادی تشکیل شده است

معمولا دارای مرطوب کننده قوی، مواد مغذی، آنتی اکسیدان، ویتامین E و ویتامین C است که نقش مهمی در بازسازی و تولید سلول‌های جدید در جهت تحریک فیبروبلاست‌ها و افزایش تولید کلاژن الاستین برای محافظت از پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک، شل شدن و افتادگی پوست دارد.

ویژگی یک کرم ضد چروک قوی

دارای قدرت آبرسانی بالا، بازسازی کننده و محرک فیبروبلاست‌ها برای تولید کلاژن بیشتر است تا علاوه بر تاثیرگذاری عمقی بر روی پوست، باعث انعطاف پذیری و استحکام پوست شده و از ایجاد چین و چروک و شل شدن پوست جلوگیری کند.

بهترین کرم ضد چروک

حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم و هیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم.  نمونه هایی از بهترین کرم های ضد چروک 2020-2018 مناسب برای افراد 25 تا 45 سال را در بالا معرفی کرده ایم.

بهترین کرم ضد چروک 2018

چرا بعضی پوست‌ها زودتر پیر می‌شوند؟

علت پیری زودرس برخی از پوست‌ها علاوه بر عوامل ژنتیک، بدلیل اشتباهات رایج در سبک زندگی و تعذیه نامناسب است. عواملی هستند که باعت ایجاد چروک و پیری زودرس پوست ما می شوند که با رعایت این عوامل و همینطور با استفاده از کرم ضد چروک صورت از محصولات تالگو میتوانید به کاهش و بهتر شدن چروک ها کمک کنید.

  • اشعه خورشید: دشمن اصلی پوست می باشد و باعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف و خشکی پوست می شود. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند.
  • کمبود خواب: پوست صورت بخصوص در نواحی زیر چشم تیره وپف آلود می شود وبزودی منجر به از دست دادن شفافیت پوست و ظهورخطوط وچروک های اولیه می شود
  • استرس: احساسات می تواند تاثیر جدی روی حالت پوست بگذارد .
  • الکل بیش از حد: الکل زیاد آب بدن را مختل می کند و باعث از بین رفتن‌رطوبت ضروری پوست می شود وبدن را از مواد مغذی حیاتی بخصوص ویتامین های A,B,C منیزیوم وزینگ محروم می کند .
  • دخانیات: سیگار کشیدن جریان خون به سطح پوست را کاهش می دهد لذا با محدود شدن جریان خون و مواد مغذی به پوست، چهره رنگ پریده، پیر وشکسته به نظر میرسد. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد.

این دوره بی نظیر را برای داشتن پوستی زیبا از دست ندهید: دوره های آموزشی مراقبت از پوست

بهترین کرم ضد چروک بر پیشانی

این عوامل در سنین پایین تر از حد معمول برای شروع چین و چروک پوست باعث میشود تولید چربی زیر پوست و عملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش یابد لذا این سلولها دیگر جوان و فعال نیستند. بنابراین باید در سنین مناسب از بهترین کرم ضد چروک برای پوست صورت خود استفاده کنید. به همین دلیل کیفیت و مقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری و از بین رفتن قوام پوست و بروز چین وچروک، شلی و افتادگی در پوست میشود.

بهترین مارک کرم ضد چروک صورت - بهترین کرم ضد چروک 2020

راه های جلوگیری و درمان چروک پوست با کرم ضد چروک

تاثیر محصولات هورمون رسانی ضد چروک تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است. این کرم ضد پیری تالگو ، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین، ویتامین c، عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود و نیروی انقباضی فیبروبلاست هاوخاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر و سفت تر با ظاهری جوانتر را به پوست هدیه می کند. همچنین حجم چروکها را کم می کند و لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

معمولا دو نوع چروک قابل تشخیص در پوست وجود دارد که معمولا با کرم ضد چروک قابل معالجه هم هستند:

  1. چروکهای دائمی: این چروکها مربوط به صورت وحالتهای آن است که تحت تاثیر نیروی جاذبه و انقباضات مکرر عضلات صورت ایجاد می شود، پوست بتدیج کشش طبیعی خود را از دست داده و شل می شودکه با بالا رفتن سن شکل می گیرد ومخازن سلو لهای چربی زیر پوستی کاهش می یابند وتحت تاثیر نیروی جاذبه، افتادگی پوست در نواحی دور چشم ، بین دهان و بخصوص در نواحی گونه ها وگردن اتفاق می افتد که به راحتی قابل تشخیص است.
  2. چروک های موقت: خفیف وکم عمق هستند و با کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند.

عوامل موثر در ایجاد چروک وپیری پوست

اشعه خورشید

دشمن اصلی پوست می باشد وباعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف وخشکی پوست می شود. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند. کمبود خواب : پوست صورت بخصوص در نواحی زیر چشم تیره وپف آلود می شود وبزودی منجر به از دست دادن شفافیت پوست و ظهورخطوط وچروک های اولیه می شود استرس : احساسات می تواند تاثیر جدی روی حالت پوست بگذارد.

الکل

الکل زیاد آب بدن را مختل می کند و باعث از بین رفتن‌رطوبت ضروری پوست می شود وبدن را از مواد مغذی حیاتی بخصوص ویتامین های A,B,C منیزیوم وزینگ محروم می کند.

دخانیات

سیگار کشیدن جریان خون به سطح پوست را کاهش می دهد لذا با محدود شدن جریان خون و مواد مغذی به پوست ، چهره رنگ پریده ، پیر وشکسته به نظر میرسد. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنها مستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد در این سنین، تولید چربی زیر پوست وعملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش می یابد لذا این سلولها دیگر جوان وفعال نیستند وبه همین دلیل کیفیت ومقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث ظهور علائم پیری ، از بین رفتن قوام پوست وبروز چین وچروک، شلی وافتادگی در پوست میشود تاثیر محصولات هورمون رسانی (ضد پیری)تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است .این کمپلکس ضد پیری، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی ، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین ، ویتامین c , عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود ونیروی انقباضی فیبروبلاست ها و خاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر وسفت تر با ظاهری جوانتر رابه پوست هدیه می کند همچنین حجم چروکها را کم می کندو لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد.

اکسپشنال

حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم وهیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم. معمولا دو نوع چروک قابل تشخیص در پوست وجود دارد.

چروکهای دائمی

این چروکها مربوط به صورت وحالتهای آن است که تحت تاثیر نیروی جاذبه و انقباضات مکرر عضلات صورت ایجاد می شود، پوست بتدیج کشش طبیعی خود را از دست داده و شل می شودکه با بالا رفتن سن شکل می گیرد ومخازن سلو لهای چربی زیر پوستی کاهش می یابند وتحت تاثیر نیروی جاذبه، افتادگی پوست در نواحی دور چشم ، بین دهان و بخصوص در نواحی گونه ها وگردن اتفاق می افتد که به راحتی قابل تشخیص است.

چروک های موقت

خفیف وکم عمق هستند وبا کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند.

امتیاز شما به این محصول :

تماس