مزولیفت دریایی

اشتراک :

مزولیفت دریایی (m ceutic) لاین جدید تالگو

مزولیفت دریایی چیست ؟

یک ماده بازسازی کننده است که 34 ماده احیا کننده و ضروری و مغذی دارد  حاوی هیالورونیک اسید و نوکلوئوتید است.

این محصولات انحصاری تالگو است و شامل 34 ماده احیا کننده ، دو ترکیب معدنی ، دو نوع ویتامین، 18 نوع آمینو اسید و 14 نوع ماده معدنی است ، آمینو اسید ها برای بهبود لایه ی درم است که باعث بازگرداندن انرژی و حیات به درم می شود ، همچنین باعث تقویت و نگهداری اجزاء سلول های متصل کننده لایه درم که در اثر افزایش سن شل شده اند می باشند

مزولیفت دریایی (m ceutic)

هیالورونیک اسید موجود در این محصول آبرسانی، خیلی قوی است که باعث تقویت و تحریک فیبروپلاست ها می شود. که این عمل باعث تحریک ترشح هیالورونیک بیشتر می شود و متعاقب آن باعث پر شدن چروک ها می شود.

نوکلئوتید ها اجزاء سازنده  DNA  است که به صورت آزمایشگاهی در این محصول بکار رفته است که باعث بهبود سلول های پوست و جوان شدن پوست می شوند. این محصولات جدید تالگو برای دو گروه از افراد بسیار موثر است:

گروه اول : افرادی که دارای جوش ، جای جوش ، تیرگی ، کدری و ماتی پوست ، روزنه های باز و افزایش ترشح چربی پوست دارند

گروه دوم : برای افرادی است که بی نظمی و اختلال در پوست دارند ، دچار نا همواری و نا صافی سطح پوست بوده که به دلیل جوش ، جای جوش،  پوست آن ها ظخیم و خشن شده است.

محصولات این لاین از تالگو باعث تنظیم و کنترل ترشح غدد چربی پوست ، بازسازی پوست ، تزریق مواد بازسازی کننده به عمق پوست ، اصلاح و از بین بردن مشکلات موجود در پوست در طول یک دوره درمانی می شود.

 

تماس