لوسیون ضد آفتاب

اشتراک :

لوسیون ضد آفتاب تالگو

نور خورشید که به زمین می رسد دارای هردو اشعه A و B است که علت اصلی آسیب های پوستی است و به روش های مختلف باعث حساسیت و مشکلات پوستی می شودضد آفتاب باید  دارای spf حداقل 15 یا بالاتر باشد و در مقابل هر دو اشعه UVA و UVB مقاوم باشد.

 در حال حاضر ضد آفتاب های تالگو به صورت کرم ، لوسیون ، فلویید برای انواع گونه های پوستی با spf های  ، 50 ، 30، 15 و لوسیون ضد آفتاب با spf 15 دارای هردو UVA و  UVB  موجود است و برای استفاده بهینه از نور خورشید در فصول مختلف سال می توان با اطمینان ازمحصولات و لوسیون ضد آفتاب تالگو استفاده نمود. همه محصولات ضد آفتاب تالگو  فاقد رنگ است و به پوست  ظاهری یکنواخت و طبیعی می دهد و  دارای اثرات ضد پیری و جوان کننده می باشد و باعث محافظت کامل بدن و صورت  در برابر طیف های  مضر خورشید و حساسیت های ناشی از آفتاب سوختگی می شود و از مناطق حساس پوست صورت و بدن مانند گونه ، بینی ، لب  و .....  محافظت می کند .

 استفاده از لوسیون بعد از آفتاب، هم  برای دریافت  بهترین نتیجه از برنزه شدن صورت و بدن ضروری است این لوسیون های مرطوب کننده بصورت خاص باعث ،خنک و نرم شدن پوست می شود ۰و از بروز خشکی و حساسیت های پوستی ناشی از آفتاب جلوگیری می کند.

امتیاز شما به این محصول :

تماس