کنترل کننده وزن و دفع کالری

اشتراک :

کنترل وزن و لاغری ADE: کنترل لاغری تالگو(Thalgo Slim Control) اولین مکمل غذایی ضد چربی و ضد قند است. این مکمل با ویتامین های ضروری A، D و E میکروانکپسوله شده، غنی سازی شده است که به کنترل اثرات زیاده خوری کمک کرده و به طور مؤثر وزن شما را مدیریت می کند.

تکنولوژی ها و نوآوری های مؤثر علمی به کار برده شده علیه چربی و قند در این مکمل تالگو، چربی رژیم غذایی را به دام انداخته تا جذب آن محدود شود و از شکستن قندهای پیچیده جلوگیری می کند و به سرعت از بدن حذف می گردند. بدین ترتیب به کاهش وزن و لاغر شدن کمک می کند.

ترکیبات فعال آن شامل:

پودر نئوپانتیا نوپال - فیبر لیپوفیلیک مشتق شده از برگ های کاکتوس Opuntia Ficus Indica. که با افزایش دفع چربی، باعث جذب تنها 27 درصد از چربی رژیم غذایی می شود.
عصاره اسپیرولینا - با عملکرد ضد قند؛ غنی از مواد مغذی (ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای چرب ضروری و ...)

ویتامین های ضروری میکروانکپسوله شده A، D و E

15 دقیقه بعد از خوردن یک وعده غذای غنی از چربی و قند به تدریج یک بسته کوچک این مکمل کنترل لاغری را مصرف کنید. مکمل کنترل لاغری تالگو طعم لیمویی دلپذیری دارد که باعث تازه شدن بعد از صرف وعده غذا می شود.

امتیاز شما به این محصول :

تماس