محصولات آبرسان صورت

اشتراک :

کرم های آبرسان صورت تالگو

آخرین پژوهش ها در زمینه لوازم آرایشی علت فقدان درخشش پوست را بر ملا کرده است که به دلیل انباشته شدن پروتئین های اکسید شده بر روی پوست، کدر شدن پوست صورت را موجب می شود همچنین در عمق اپیدرم، سیستمی وجود دارد که عمل سم زدایی را انجام می دهد وبا این عمل، پروتئین های اکسید شده را از میان می برد ولی به دلایلی این مکانیسم گاهی از کار می افتد به همین دلیل تالگو یک ماده مغذی نوین را در محصولات آبرسان تالگو خود گنجانیده بنام لومیسورس که بر روشی استوار است که تاکنون در هیچ محصول وشرکت دیگری آزموده و بکار نرفته است وبا اتوفاژی سلولی، پروتئین های اکسید شده پوست را از بین می برد که در نتیجه آن، درخشش وشفافیت پوست بهبود می یابد وباعث رطوبت رسانی و ذخیره آب در اپیدرم می شود. تالگو تاثیری موثر، هدفمند و کامل بر روی انواع پوست دارد. گام های نهایی ما با هدف درمان پوست شما با روش دستی سازگار انجام می گیرد که با ماسکی حرفه ای همراه است.

کرم های آبرسان صورت تالگو

چرا استفاده از محصولات آبرسانی مهم است ؟

اجزای ساختاری اسید هیالورونیک باجذب و حفظ مولکولهای آب رطوبت پوست را حفظ کرده و از کم شدن آب پوست جلوگیری می‌کند اما با افزایش سن و از حدود 30 سالگی به بعد بتدریج اسید هیالورونیک در پوست کاهش پیدا میکند و توانایی خود را برای حفظ رطوبت پوست از دست میدهد

ویژگیهای یک آبرسان خوب

در دنیای امروز طیف وسیعی از کرمها ، ماسکها ، سرمهای آبرسان تولید شده که انتخاب بین آنها را بسیار مشکل کرده است.

برای انتخاب یک آبرسان خوب و داشتن پوستی سالم و زیبا با در نظر گرفتن چندین ویژگی ازجمله کیفیت محصولات و ارگانیک بودن آنها، توجه به سن، جنس و سایر مشکلات پوستتان و با کمک مشاورین و متخصصین تالگو نور بهترین تصمیم را برای پوست خود بگیرید.

معرفی محصولات آبرسان تالگو

کرم 24 ساعته آبرسان تالگو

نخستین مرطوب کننده بیست وچهار ساعته است که چشمه آب حیات را به عمق پوست هدیه می دهد و فرآیند سم زدایی طبیعی سلول ها را تشدید میکند و باعث اکسیژن رسانی و سیراب شدن پوست از درون می شود و به همین دلیل پوست را تازه، با طراوت، نرم و لطف می کند و به دلیل اکسیژن رسانی سلولی پوست را روشن، شفاف، شاداب و درخشنده می کند و کدری و تیرگی پوست را ازبین می برد.

کنستاتتره آبرسان مطلق دريايی

نتایج و اثر بخشی این محصول بر روی 17 نفر بین سنین 26 تا 54 ساله به شرح ذیل است:

 • 145% جذب آب بیشتر، 4 ساعت پس از مصرف.
 • 109% جذب آب بیشتر، 8 ساعت پس از مصرف.
 • 75%  جذب آب بیشتر ، 24 ساعت پس از مصرف.
 • 94% >>پوست بلافاصله مرطوب تر می شود.
 • 88% >> احساس خشکی پوست را ابین می برد.
 • 88% >>پس از این درمان پوست درخشان تر می شود.

کرم پایه زیر آرایش - پرایمر

 1. پوست صورت را یکدست و یکنواخت می کند.
 2. به علت انعکاس نور پوست جذاب تر دیده می شود.
 3. کاربرد آرایش را آسانتر کرده و باعث ماندگاری آرایش می شود.
 4. همچنین باعث بهبود در درخشش و نرم شدن پوست می شود.

ژل آبرسان دریایی 24 ساعته

 این ژل کرم دریایی علاوه بر آبرسانی و رطوبت رسانی خاصیت سم زدایی و شفاف کنندگی دارد و حاوی مواد فعالی است که با تحریک اسید هیالورونیک مانع تبخیر آب از سطح پوست میشود و به دلیل داشتن باکترهای مفیدی چون اسیدهای میوه، آلودگیها و بافتهای مرده سطح پوست را در خود حل کرده و پوست را شاداب وبا طراوت می شود.

ماسک آبرسان دریایی

نخستین ماسک دریایی که به وفور در کانیها و عنصر های دریایی یافت می شود. اپیدرم را در آب حیات غوطه ور می سازد و مواد مغذی فعال را به پوست انتقال می دهد و آب زدایی از پوست را متوقف می کند.

اسپری تحریک سلولی و انرژی رسان

این محصول پوست را شاداب و درخشان می کند و اثر بخشی کرم های مراقبت پوست را افزایش می دهد. در صورت استفاده از این محصول، پوست با مواد معدنی دریایی تغذیه می شود ،و با اثرات زندگی مدرن مانند استرس و آلودگی بهتر مقابله می کند. پوستی که به خوبی آماده سازی می شود، نسبت به گذشت زمان مقاوم تر خواهد بود.

فلویید آبرسان 24 ساعته دور چشم، ضد تیرگی و خستگی چشم

این محصول درمانی موثر در آبرسانی پوست، رفع خشکی، ضد خستگی، ضدتیرگی و چروک دور چشم می باشد.

برای اطلاع از تمامی خدمات آبرسانی پوست صورت با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :  021-22369905

امتیاز شما به این محصول :

تماس