کرم ضد افتادگی بالای 35 سال، سیلسیوم

اشتراک :

کرم ضد افتادگی پوست سیلسیوم تالگو

سیلیسوم یک ماده معدنی است که به صورت طبیعی در بدن انسان وجود دارد وبا بالا رفتن سن جذب آن در بدن کاهش می یابددر محصولات آنتی ایج (ضد چروک )معمولا سیلیسیوم اضافه می شود که این امر باعث تحریک فیبرو بلاستها وحفظ قوام وسفتی پوست می شود و هیالورونیک موجود در آن باعث پر شدن چروک ها میشود.

آیا سیلیکون در سلامت بدن و زیبایی پوست نقش دارد ؟

سیلیکون بعد از اکسیژن دومین عنصر در دسترس است که در پوسته زمین یافت می شود  همچنین یک ماده حیاتی و مورد نیاز بدن است و  به عنوان یک ماده معدنی زیبایی نیز شناخته میشود که علاوه بر زیبایی پوست در سلامت بدن از جمله تقویت بافت های همبند ، استخوانها ، مو ، ناخن ، پوست و سایر بخش های بدن بسیار موثر است و این کرم جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست میشود . 

وجود این ماده معدنی برای داشتن پوستی درخشان ، انعطاف پذیر و سفت ضروری است  .

سیلیکوم در بدن انسان به صورت اسید سیلیسیک وجود دارد و در مواد غذایی مانند سیب ،حبوبات، غلات ، بادام زمینی ، هویح، پیاز ، جودوسر ، پرتغال و غیره یافت میشود  .

علائم کمبود آن در بدن انسان بسیار واضح و آشکار است و باعث ضعیف شدن و شکنندگی ناخن، نازک شدن موها ، ضعیف شدن استخوان ها و همچنین  چین و چروک ، افتادگی و پیری پوست میشود

سیلیکوم دریایی به طور اختصاصی در  محصولات سیلیسیوم تالگو بکار رفته و شامل کرم ، عصاره و کنستانتره  میباشد که عملکرد هر کدام از محصولات گفته شده بطور اختصاصی روی نواحی خاصی از صورت ، گردن و غبغب  کاربرد دارد.

نتایج درمانی محصولات سیلسیوم دریایی تالگو:

۱ - چین و چروکهای صورت و گردن را پر کرده،  پوست را تغذیه میکند و همزمان خطوط اصلی چهره را فرم دهی میکند و شکل بیضی صورت را به حالت اولیه باز میگرداند .

۲ - متراکم کننده و سفت کننده پوست 

  (وجود کافئین  موجود در عصاره سیلیسیوم برطرف کننده غبغب و سفت کننده نواحی تحتانی صورت و گردن است  )

۳ - پر کننده چروکهای عمیق همراه با لیفتینگ و کشیده شدن عضلات صورت 

۴ - روشن کننده و درخشان کننده پوست 

 نکته  :  کمپلکس سیلیکوم دریایی ،  با قابلیت جذب بالا ، بافت لطیف و غنی و رایحه ملایم به  همه خانم هایی توصیه میشود که به یک محصول لوکس و تاثیر پذیر نیاز دارند تا علاوه بر صاف شدن و رفع چین و چروک صورت خود،  عضلات صورت و گردنشان را هم  بالا برده  و افتادگی صورت خود را برطرف کنند و خطوط اصلی صورت و گردن خود را به حالت اولیه باز گردانند .
 

امتیاز شما به این محصول :

تماس