محصولات اسپیرولاین

اشتراک :

اسپیرولاین چیست؟

اسپیرولاین از دسته محصولاتی است که با مواد فعال 100% طبیعی تولید شده و حاوی اسیدهای آمینه ضروری است که بدن قادر به تولید آن نیست و باید از طریق مکمل‌های خوراکی و یا موضعی به بدن برسد. هیچ محصول گیاهی به اندازه اسپیرولینا، از نظر ویتامین‌ها و مواد معدنی غنی نیست و بدلیل تاثیر مثبت آن بر روی سیستم عصبی به این ویتامین‌ها‌، ویتامین ضد استرس نیز می‌گویند.

اسپیرولاین حاوی مقدار بسیار زیادی ویتامین B12 مفید برای گیاه‌خواران است. حاوی مقدار زیادی آهن، کلسیم و ویتامین B ، ویتامین A برای بهبود سیستم ایمنی، سرشار از ویتامین E و منیزیم دریایی برای بهبود عملکرد جسمی و روحی است و دارای مواد مغذی برای بهبود متابولیسم انرژی و تولید ATP است که باعث نشاط‌آوری می‌شود.

اسپیرولاین چیست

محصولات اسپیرولینا، برای افرادی که در محیط‌های شهری آلوده زندگی می‌کنند و بدلیل انجام کار و فعالیت زیاد روزانه، پوستی خسته و تیره دارند، خیلی زود خسته شده و تخلیه انرژی می‌شوند و در محیط‌های پر استرس زندگی می‌کنند بسیار مفید است.

اولین علائم پیری در سنین 30 - 35 سالگی ظاهر می‌شود. حال اگر در این سنین و در محیط‌های پر استرس زندگی کنید روند پیر شدن تسریع می‌شود، زیرا 80% علل اصلی پیری زودرس پوست بدلیل استرس‌های محیطی است.

محصولات اسپیرولاین یک لاین درمانی جدید تالگو است که برای مبارزه با اولین علائم پیری ناشی از زندگی مدرن تولید شده، به همین دلیل بنام spirolin boost نامگذاری شده است.

تاثیر درمانی محصولات اسپیرولاین بر روی پوست صورت و سلامت بدن

  • کلیه نیازهای بدن از نظر ویتامین‌ها، املاح و مواد معدنی را تامین کرده و باعث سلامت بدن و زیبایی پوست می‌شود.
  • بدلیل سم‌زدایی باعث رفع خستگی و انرژی‌رسانی به بدن می‌شود.
  • باعث نرم شدن و باز شدن چروک‌های ظریف و کم عمق پوست می‌شود.
  • باعث بازسازی و احیای مجدد پوست شده و پوست صورت را شاداب، شفاف و درخشان می‌کند.

محصولات لاین اسپیرولاین همه ابعاد زیبایی و سلامت پوست را در برمی‌گیرد و شامل سه دسته محصولات مراقبت پوست، مکمل غذایی و کیت درمان سالنی است که عبارتند از :

ژل انرژی بخش دور چشم

ژل رولی انرژی‌بخش، دارای تاثیرات مشابه با قطعات یخ است ( گوی‌ها با خاصیت خنک‌کنندگی) بلافاصله پس از استفاده همه علائم خستگی، تیرگی و پف زیر چشم برطرف شده، خطوط و چروک‌های سطحی و کم عمق نواحی چشم را نیز برطرف می‌کند .

کنستانتره تقویت‌کننده و انرژی‌بخش

کنستانتره انرژی بخش تالگو، ویال‌های هفت عددی برای یک دوره درمان هفت روزه است. این محصول حاوی اسپرولینا و منیزیم دریایی است که باعث انرژی‌رسانی به پوست می‌شود. همچنین غنی شده با اسید هیالورونیک دریایی و ویتامین c است که علاوه بر احیا و بازسازی فوری پوست، بطور محسوسی باعث روشن شدن رنگ پوست، باز شدن چروک‌ها، طراوت، شفافیت و درخشش پوست می‌شود.

ژل کرم ضد آلودگی و انرژی‌بخش

ژل کرم انرژی‌بخش تالگو، با رایحه دریایی، سرشار از اسپیرولینا، منیزیم دریایی و ترکیبی از جلبک‌هاست که باعث انرژی‌رسانی به پوست شده و با ایجاد لایه‌های نامرئی و محافظتی بر روی پوست از نفوذ ذرات و آلاینده‌های ریز به درون پوست جلوگیری می‌کند. همچنین پوست را در برابر فاکتورهای استرس‌زای خارجی محافظت کرده، چروک‌های پوست را برطرف کرده و مقاومت پوست را در برابر عوامل خارجی افزایش می‌دهد و پوست صورت را شفاف و درخشان می‌کند .

نوشیدنی سم زدا و انرژی‌بخش اسپیرولاین

یک نوشیدنی سبز رنگ با طعم طبیعی لیمو و نعناست که فاقد مواد قندی و کالری است. این مکمل غذایی دارای مقادیر زیادی مواد مغذی ضروری و مورد نیاز بدن است که ترکیبی از اسپیرولینای ارگانیک و منیزیم دریایی، ویتامین c طبیعی از میوه آسکرولا است که با جلبک سبز کلورلا غنی شده و علاوه بر سم‌زدایی بدن، پوست صورت را شاداب و شفاف می‌کند. همچنین یک بمب انرژی بسیار کارآمد برای رفع خستگی بدن است.

نوشیدنی سم زدا و انرژی‌بخش اسپیرولاین تالگو

ماسک ورقه‌ای انرژی رسان

ماسک ورقه‌ای انرژی‌رسان تالگو از یک جلبک ریز مولکول با روشی بدون عارضه برای محیط زیست تولید شده که دارای 60 - 70% پروتئین غنی شده از منبع گیاهی است. این ماسک حاوی رشته‌های جلبک غنی شده با اسپیرولینا و منیزیم دریایی است که باعث انرژی‌رسانی و شفافیت بیشتر پوست شده، پوست را آبرسانی کرده، نرم، لطیف و درخشنده می‌کند.

ماسک ورقه‌ای انرژی رسان اسپیرولاین تالگو

امتیاز شما به این محصول :

تماس