محصولات پلینگ مرین

اشتراک :

محصولات پلینگ مرین با رایحه شبنم دریایی و آب دریا، نوآوری 2019 تالگو است تا فرصتی دوباره برای ورود به بخش آرایشی-دارویی و درمانی به لطف برند پرقدرت تالگو باشد.

تلفیق بازدهی و کارایی این لاین، قدرت و اعتبار تالگو برای تولید لاین آرایشی-درمانی با استفاده از روش‌های طبیعی و مقادیر بالای جلبک به عنوان بخش کلیدی و مواد فعال موجود در محصولات که ۱۰۰۰ برابر قوی‌تر از خود جلبک اصلی است.

محصولات پلینگ مرین

محصولات پلینگ مرین مناسب چه افرادی است؟

 1. افرادی که پوستشان شفافیت، لطافت و نرمی خود را از دست داده است و منافذ باز قابل رؤیت دارند
 2. کسانی که چروک‌های پوستشان افزایش یافته، سطح پوست ناصاف دارند و رنگ پوستشان کدر و خسته است و از انرژی و طراوت لازم برخوردار نیست.
 3. افرادی که چروک‌های پوستشان عمیق شده، لک‌های تیره بر روی پوست دارند و رنگ و سطح پوستشان یکدست و یکنواخت نیست.
 4. افرادی که پوستشان استحکام و سفتی خود را از دست داده و دارای پوستی شل و آویزان هستند.

محصولات پلینگ مرین، اولین لاین دریایی، آرایشی، درمانی است که حاوی اسیدهای گرفته شده از جلبک خرد شده، تخمیر شده و تیتر شده به لاکتیک اسید طبیعی با اثری شبیه <<پوست جدید>> است که پس از اولین درمان، اثربخشی قابل رؤیت و واضحی را بر روی چروک‌ها، منافذ باز و رنگ پوست ایجاد می‌کند.

تاثیر محصولات پلینگ مرین بر روی پوست صورت 

 • شفافیت، نرمی، لطافت و انرژی‌رسانی به پوست
 • برطرف کردن لک، تیرگی پوست و روشن و یکدست شدن رنگ پوست
 • برطرف شدن منافذ باز و ناصافی‌های روی پوست صورت
 • صاف و یکنواخت شدن سطح خارجی پوست
 • رفع چروک‌های سطحی و عمقی پوست صورت و گردن
 • از بین رفتن سلول‌های مرده تجمع‌یافته بر سطح اپیدرم

نکات کلیدی در موفقیت لاین پلینگ مرین

 1. درمانی کوتاه و تکمیلی است که بدون آسیب رساندن به پوست با درمان‌های دیگر تالگو ادغام شده است.
 2. به همراه لاین‌های آنتی‌ایج (ضد چروک) دارای بازار هدف وسیع‌تری است که کارایی بیشتری دارد و برای افراد بیشتری قابل استفاده است.
 3. محصولات پلینگ مرین به دلیل اسید گرفته شده از تخمیر جلبک خرد شده دریایی و تیتر کردن آن به AHA عملکردی بسیار منحصر بفرد دارد.
 4. دارای کد رنگ با بسته‌بندی جدید است که با سایر محصولات تالگو در تطابق و هارمونی است و به دنیای دریایی تالگو نزدیکتر است.

 انواع محصولات پلینگ مرین

معرفی انواع محصولات پلینگ مرین تالگو 

سرم بازسازی‌کننده قوی شب

سرم بازسازی‌کننده تالگو، با دوز بالایی از اسید، تولیده شده از تخمیر جلبک دریایی خرد شده، کلیکونیگ اسید و گلوکونیک اسید برای ایجاد تاثیر پوست جدید است. این محصول در قالب یک دوره درمانی 21 روزه است و 7 روز پس از مصرف تاثیر آن کاملا محسوس و قابل مشاهده خواهد بود. بهتر است برای دریافت نتیجه بهتر در طول مدت استفاده از سرم بازسازی‌کننده، صبح‌ها نیز از اسانس لایه‌بردار ملایم استفاده شود.

اسنس لایه‌بردار ملایم صورت

اسنس لایه‌بردار پلینگ، تولید شده از تخمیر جلبک دریایی خرد شده و دو اسید ملایم است که علاوه بر لایه‌برداری سطحی از پوست، بتدریج باعث بازسازی پوست می‌شود. این لایه‌بردار حاوی AHA است و پوست را در برابر نور خورشید حساس می‌کند؛ لذا توصیه می‌شود در طول مدت استفاده از این لایه‌بردار از قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید اجتناب شود. استفاده از ضد آفتاب فراموش نشود و هر سه ساعت تمدید شود و در پایان دوره مصرف لایه‌بردار، حداقل بمدت یک هفته از حضور در فضای باز بدون ضد آفتاب و کلاه خودداری شود. این محصول برای پوست‌های حساس و ملتهب مناسب نیست و در صورت بروز التهاب بلافاصله پوست را شسته و مصرف آنرا قطع کنید.

بالم آرامبخش پلینگ

بالم آرامبخش پلینگ، بسیار غنی و التیام‌بخش است. نوعی مزولیفت دریایی است که سرشار از کمپلکس مواد مغذی است و بطور موثر باعث تغذیه پوست می‌شود تا پوست، نرمی و آرامش مجدد خود را بازیابد. این محصول فاقد چربی است باعث ایجاد جوش و آکنه در صورت نمی‌شود و مناسب برای بعد از انجام لایه‌برداری و پلینگ صورت است.

ضد آفتاب پلینگ تالگو

ضد آفتاب پلینگ تالگو با spf 50 و درصد محافظتی بالا در برابر اشعه UVA و UVB، محصولی باکیفیت است که پوست را در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت می‌کند. این ضد آفتاب چرب نیست و باعث ایجاد جوش و دانه‌های زیرپوستی نمی‌شود، حالت سفیدی روی پوست بجا نمی‌گذارد، ایده‌آل برای زیر آرایش روزانه است و برای استفاده بعد از انجام همه انواع پلینگ و لایه‌برداری صورت بسیار مفید است.

امتیاز شما به این محصول :

تماس