محصولات ضدچروک هیالوپروکلاژن

اشتراک :

اگر علاقمند به استفاده از محصولات ضدپیری هستید یا بدنبال پیدا کردن راه حل‌هایی برای مراقبت و رفع چین و چروک‌های پوست خود هستید باید با واژه‌های کلاژن و هیالورونیک اسید آشنا باشید. زیرا این دو ماده حیاتی نقش بسیار مهمی در زیبایی و سلامت پوست شما دارند.

محصولات پروکلاژن و ضد چروک تالگو

کلاژن چیست؟

یکی از مهمترین اجزای ساختمانی در پوست، استخوان، دندان‌ها، ماهیچه‌ها و تاندون‌ها است. کلاژن از فراوان‌ترین پروتئین‌های بدن است که مانند چسبی بافت‌های مختلف بدن را در کنار هم نگه می‌دارد و کمبود آن باعث خشکی پوست، چین و چروک، کاهش انعطاف‌پذیری و پیری پوست می‌شود.

از ویژگی‌های خاص پروتئین کلاژن این است که دارای خاصیت باز جذبی است و قادر است تغییر شکل دهد و به اجزای کوچکتر تبدیل شود و دوباره جذب بدن شود. وجود همین ویژگی خاص در کلاژن است که باعث شده این پروتئین در انواع متنوعی از درمان‌های پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.

حداقل 16 نوع پروتئین کلاژن در بدن انسان وجود دارد ولی سه یا پنج نوع آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از جمله:

  • کلاژن نوع 1 که در لایه‌های پوست وجود دارد و باعث ایجاد کشسانی و الاستیسیته پوست می‌شود و انعطاف‌پذیری و قدرت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد.
  • کلاژن باعث حفظ آب میان بافتی پوست شده و از ایجاد خشکی و چین وچروک در پوست جلوگیری می‌کند.
  • کلاژن در لایه میانی (درم) نیز به تشکیل یک شبکه فیبری بنام فیبرو بلاست کمک می‌کند تا سلول‌های جدید روی آن رشد کنند و باعث جوانسازی پوست شود.

همه انواع کلاژن ابتدا به صورت پروکلاژن هستند که با ترکیب دو آمینو اسید، گلایسین و پرولین با کمک ویتامین C ساخته می‌شوند.

فواید هیالورونیک اسید بر روی پوست

ماده هیالورونیک اسید نیز نقش بسیار مهمی در آبرسانی، مرطوب نگه‌داشتن و حفظ رطوبت پوست دارد. عمق چروک‌ها را کم می‌کند و باعث استحکام و جوانسازی پوست می‌شود. در انعطاف‌پذیری پوست و ترمیم بافت‌ها بسیار موثر است و یک مانع در برابر میکرو ارگانیسم‌های خارجی ایجاد می‌کند و باعث رشد و ترمیم کلاژن - الاستین می‌شود. جایگزین مناسبی برای جبران کاهش حجم برخی از نواحی پوست است و اثر پرکنندگی بر روی چروک‌ها و فرورفتگی‌های پوست دارد.

محصولات هیالوپروکلاژن 

محصولات هیالو پروکلاژن تالگو، ترکیبی از هر دو ماده حیاتی یعنی کلاژن و هیالورونیک اسید است که در لابراتوار تالگو فرانسه با یک فن آوری جدید و کاملا تخصصی در یک محصول گنجانده شده است. با استفاده از این محصولات در طی یک دوره درمانی کوتاه، تاثیر شگفت‌انگیز آن بر روی پوست صورت کاملا مشهود است.

مزایای محصولات هیالوپروکلاژن بر روی پوست 

  • جوانسازی پوست و رفع چین و چروک‌های صورت و پر شدن چروک‌های سطحی و عمقی پوست
  • ترمیم بافت پوست، نرم شدن، درخشش و لطافت بیشتر پوست
  • با خرید یک محصول و صرف هزینه کمتر از مزایای همزمان کلاژن و هیالورنیک اسید بر روی پوست خود بهره‌مند می‌شوید.

معرفی محصولات پروکلاژن و ضد چروک تالگو

ژل کرم ضد چروک پروکلاژن

غنی شده با هیالورونیک اسید و پروکلاژن دریایی است که بتدریج اثر پرکنندگی بر روی چروک‌های صورت دارد. باعث ایجاد جوش نمی‌شود و به پوست حالت ماتی می‌دهد. این محصول مناسب پوست‌های نرمال، چرب و مختلط است.

کرم غنی ضد چروک پروکلاژن

سرشار از هیالورونیک دریایی و پروکلاژن است، حاوی سه نوع هیالورونیک اسید، شی باتر و پروکلاژن دریایی است که باعث پر شدن چین و چروک‌ها و افزایش انعطاف‌پذیری پوست می‌شود و بطور محسوسی پوست صورت را نرم و لطیف می‌کند. این محصول قابل استفاده در پوست‌های خشک و نرمال است.

محصولات هیالوپروکلاژن

سرم قوی ضد چروک پروکلاژن

حاوی غلظت بالایی از هیالورونیک اسید و پرو کلاژن دریایی است که بدلیل دارا بودن یک ماده گیاهی شبه رتینول باعث صاف و یکدست شدن پوست، روشن شدن رنگ پوست، بهبود چین و چروک‌ها و پر شدن چروک‌های عمیق صورت می‌شود.

ماسک ضد چروک پرو کلاژن

سرشار از پروکلاژن و هیالورونیک اسید دریایی است. دارای تاثیر فوری و ماندگار بر رفع چروک های سطحی و عمقی پوست دارد که در طول روز کاملا قابل رؤیت است.

مزایای محصولات هیالوپروکلاژن بر روی پوست 

پد ماسک چشمی و ضد چروک پروکلاژن

غوطه‌ور شده در کنسانتره غنی از عصاره پروکلاژن و هیالورونیک اسید دریایی است. بسرعت چین و چروک‌های زیر چشم را برطرف کرده و باعث طراوت و درخشش پوست اطراف چشم می‌شود.

فواید هیالورونیک اسید بر روی پوست

شربت کلاژن 10.000

سرشار از مواد 100% طبیعی و اکسیر جوانی از دل دریاست. حاوی ده هزار واحد کلاژن خالص دریایی، سلنیوم و زینک است و یک نیروی کمکی فوق‌العاده برای تقویت پوست است که در راستای مبارزه با علائم پیری تولید شده است. شربت کلاژن 10.000 از پوست در برابر استرس‌های اکسیداتیو محافظت می‌کند و اثر سیستمیک و ضد پیری بر روی پوست دارد، پوست و مو را سالم و درخشان نگه می‌دارد.

امتیاز شما به این محصول :

تماس