محصولات ضد آفتاب

اشتراک :

اطلاعات مفید برای استفاده از کرم ضد آفتاب

تمامی انسان های کره زمین، زندگی خود را مدیون نور و گرمای خورشید هستند؛ با این همه خورشید دوست خوبی برای پوست ما نیست.اولین و قابل مشاهده ترین عارضه تابش آفتاب قرمزی پوست و سوختگی های سطحی است و باقی عوارض بعد از مدت ها با تخریب سلولی و سایر بیماری ها ظاهر می شوند.

جهت خرید و اطلاع از قیمت محصولات تالگو با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 02122369905

ضد آفتاب تالگو

عوارض اشعه خورشید و آفتاب روی پوست

کسی هست که دوست داشته باشه به این بیماری ها مبتلا شه تمامی این عوامل سبب شده تا ما با پیشگیری و استفاده از محصولات آفتاب پوستی شاداب و با طراوت داشته باشیم.

  1. عوارضی مثل زرد شدن پوست
  2. چین و چروک و پیری زودرس
  3. افزایش  لک ها و مویرگ های خونی زیر پوست
  4. از همه خطرناک تر سرطان پوستی است . این مورد بیشتر در مواقعی فرد به مدت طولانی در مقابل نور آفتاب بطور مکرر و در روزهای متمادی بماند.

روش های متفاوتی برای محافظت پوست در برابر آفتاب وجود دارد، که برخی از آنها را در ذیل می شماریم:

بهترین راه های محافظت از پوست در برابر آفتاب

اشعه های خورشید باعث می شود تا الیاف پوستی ما ( به نام الاستین) شکسته و از بین رود. با آسیب دیدن الاستینها، استحکام پوست خراب می شود و زمان زیادی می برد تا دوباره ترمیم شود.

  1. شما در تمامی فصل ها به انواع فرآورده های ضد آفتاب نیاز دارید.
  2. کرم ها و لوسیون ضد آفتاب هر 2 ساعت یکبار تجدید کنید.
  3. استفاده از عینک آفتابی مناسب
  4. اگر می خواهید برنزه کنید، حتما از کرم اتو برنز و لوسیون های برنز و کرم های ترمیمی بعد از آن استفاده کنید. از انواع لوازم آرایشی که در مقابل اشعه UV محافطت می کند استفاده کنید ولی با این حال حتما به محصولات آفتاب ( کرم و لوسیون ضد آفتاب و روغن آفتاب ) نیاز دارید.

بهترین مارک کرم ضد آفتاب

چرا باید از کرم ضد آفتاب استفاده کرد؟

از کرم های ضد آفتاب عموما برای کاهش عوارض نور خورشید استفاده می شود. مهم ترین اشعه ای که باعث آسیب های پوستی می شود اشعه ماورای بنفش نور خورشید است که می تواند تغییرات و مشکلات پوستی را در کوتاه مدت و درازمدت ایجاد کند.

روش مصرف کرم ضد آفتاب

به مقدار کافی از کرم ضد آفتاب ( یک بند انگشت ) به پوست صورت  بزنید بطوری که یک لایه نازک بر روی پوست تشکیل شود تا بتواند اثر محافظتی خود را به طور کامل بر پوست اعمال کند و حتما  30 دقیقه قبل از خروج از منزل استفاده شود.

هرچند ساعت یکبار باید از ضد آفتاب استفاده شود؟

در صورت شستن صورت،‌ تعریق زیاد،‌ شنا کردن و... باید ضدآفتاب خود را تمدید کنید و در صورتی که در مقابل آفتاب هستید نیز بهتر است هر  2-3  ساعت ضد آفتاب خود را  تمدید کنید .

کرم ضد آفتاب برند تالگو

محصولات تالگو نور بهترین مقصد برای انتخاب و خرید اینترنتی فرآورده ها و محصولات آفتاب و پوست در ایران برای شما است. بهترین مواد و لوازم آرایشی را از معتبرترین برند محبوب در جهان از این سایت تهیه نمایید. تالگو نور نمایندگی رسمی این برند فرانسوی در ایران است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا باکیفیت ترین خدمات و فرآورده های روز جهان را ارائه دهد.

می توانید از مشاوره رایگان ما در زمینه محصولات آفتاب متناسب با پوستتان بهره بگیرید و بهترین و با کیفیت ترین مواد آرایشی و بهداشتی و موجود بازار را از این سایت خریداری نمایید.

امتیاز شما به این محصول :

تماس